Jak uczyć się słówek? – Darmowe szkolenie

23 listopada, 2016 in Blog

Czy masz już dość wkuwania słówek? Czy czujesz frustrację, gdy nie jesteś w stanie mówić po angielsku albo w innym języku, bo brakuje Ci słów, choć przecież godzinami próbujesz zapamiętać kolejne listy obcojęzycznych wyrazów?

Nie jesteś sam. Nauka słówek to jedna z największych bolączek, na jaką uskarżają się ludzie. Jakiś czas temu przeprowadziliśmy ankietę, z której wynikało, że aż 32% osób nie jest w stanie zapamiętać nowych słówek, a aż 43% zapomina bardzo szybko to, czego się nauczyło. Co ciekawe, niemal 64% ankietowanych uczy się po prostu słówek na pamięć. Widać zatem wyraźnie, że ta metoda zupełnie się nie sprawdza.

Nikt nie lubi zapamiętywania i żmudnego powtarzania, a przecież ciężko jest zrobić postępy, gdy brakuje nam słownictwa. Czy jest na to jakiś rozwiązanie?

Darmowe szkolenie

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, co radzi autor książki “Sekrety poliglotów” Konrad Jerzak vel Dobosz, zapraszamy Was do zapisania się na darmowy kurs mailowy, z którego dowiecie się, jak uczyć się słówek.

Więcej informacji o kursie znajdziecie tutaj.

 


 

O autorze

Konrad Jerzak vel Dobosz

Autor książki "Sekrety poliglotów", poliglota, uczestnik programu "The Brain -
Genialny umysł", w którym był testowany ze znajomości 14 języków obcych; jeden z organizatorów warsztatów językowych odbywających się od 2014 r. w Polsce.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Subscribe to get the latest updates
>
%d bloggers like this: