Richard Simcott i Alex Rawlings w Warszawie (27-28 czerwca 2015)

Jeżeli podobały się Wam warsztaty “Sekrety poliglotów”, które odbyły się niedawno w Warszawie i w Krakowie, z pewnością zainteresuje Was też najbliższe wyjątkowe wydarzenie. Już 27 i 28 czerwca do Warszawy przyjadą dwaj znani na całym świecie poligloci Richard Simcott oraz Alex Rawlings, którzy poprowadzą w języku angielskim dwa jednodniowe warsztaty, na których postarają się rozwiązać Wasze problemy związane z nauką języków obcych.

Obaj Brytyjczycy uczyli się w sumie 50 języków i wiele z nich opanowali na bardzo dobrym poziomie. Alex wygrał niegdyś konkurs na najbardziej wielojęzycznego studenta Wielkiej Brytanii, dzięki czemu wystąpił kilka razy w telewizji BBC. Na poniższym filmie możecie obejrzeć, jak Alex Rawlings radzi sobie z mówieniem w 11 językach:

Richard Simcott stał się znany dzięki krótkiemu filmikowi, który opublikował na portalu youtube.com. Mówił w nim w 20 językach. Nagranie to stało się jednym z najpopularniejszych filmów tego rodzaju i obejrzało je do dziś już ponad pół miliona osób. Wraz z innymi poliglotami Richard zainicjował również wspaniałą ideę organizowania regularnych zlotów i konferencji dla miłośników języków obcych. Dziś jest z pewnością jedną z najbardziej znanych osób w międzynarodowej społeczności poliglotów. Od niedawna stara się również promować nasz język, o czym świadczy jego najnowszy filmik, który możecie obejrzeć poniżej:

“Polyglot workshops” z udziałem Alexa i Richarda, które odbędą się pod koniec czerwca będą doskonałą okazją nie tylko do tego, by poznać osobiście obu wyjątkowych poliglotów, ale także by otrzymać indywidualne porady i wsparcie w nauce. Warto zapisać się już dziś, ponieważ liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona (każdego dnia może w nich wziąć udział nie więcej niż 30 osób). Zapisując się wcześniej na to wydarzenie można skorzystać także z niższej ceny i zapłacić za szkolenie jedynie 250 zł.

Szczegółowe informacje o warsztatach Richarda i Alexa znajdziecie tutaj: http://polyglotworkshops.com/warsaw/

O autorze

Konrad Jerzak vel Dobosz

Autor książki "Sekrety poliglotów", poliglota, uczestnik programu "The Brain -
Genialny umysł", w którym był testowany ze znajomości 14 języków obcych; jeden z organizatorów warsztatów językowych odbywających się od 2014 r. w Polsce.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Subscribe to get the latest updates
>
%d bloggers like this: