Poznaj poliglotów prowadzących warsztaty – Bartłomiej Janiczak

14 kwietnia, 2015 in Blog

Jest październik 2014 roku. W serbskim mieście Nowy Sad zgromadziły się prawdziwe tłumy lingwistów, poliglotów i miłośników nauki języków obcych. Na scenę wychodzi 18-letni Polak, który świetnym angielskim zaczyna opowiadać o swoich doświadczeniach. Chociaż dopiero kończy liceum, mówi już po hiszpańsku, niemiecku, włosku, ale to tak naprawdę początek, bo uczy się też portugalskiego, czeskiego i węgierskiego. Czy w ciągi tak krótkiego czasu można nauczyć się tylu języków? Przykład Bartka, który szybko zdobywa sobie sympatię publiczności, pokazuje, że tak.

Na konferencji poliglotów Bartek odpowiada na pytania publiczności (w tym Marlona Couto Ribeiro, z którym już niedługo poprowadzi warsztaty w Krakowie). Opowiada, jak do nauki zainspirowali go tak znani poligloci jak Moses McCormick, Steve Kaufmann oraz Benny Lewis, wyjaśnia, w jaki sposób uczy się języków, a także czego nauczył się w czasie swojej przygody z językami.

Jeżeli uważacie, że aby nauczyć się dobrze jakiegoś języka, trzeba na to poświęcić długie lata; jeśli sami szukacie motywacji do nauki, chodzicie na zajęcia w szkole lub na studiach, ale nie posuwacie się naprzód, musicie poznać Bartka, który poprowadzi dwa wykłady w czasie najbliższych warsztatów w Krakowie. Nie zwlekajcie z zapisami na ostatnią chwilę – zarejestrujcie się już dziś tutaj.

Przemówienie Bartka na konferencji poliglotów możecie obejrzeć tutaj (w języku angielskim).

bartek_novi_sad

O autorze

Konrad Jerzak vel Dobosz

Autor książki "Sekrety poliglotów", poliglota, uczestnik programu "The Brain -
Genialny umysł", w którym był testowany ze znajomości 14 języków obcych; jeden z organizatorów warsztatów językowych odbywających się od 2014 r. w Polsce.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Subscribe to get the latest updates
>
%d bloggers like this: