Szkolenia językowe

Już wkrótce rozpoczniemy serię szkoleń językowych, na których dwaj poligloci – Brazylijczyk Marlon Couto Ribeiro oraz Konrad Jerzak vel Dobosz, autor książki “Sekrety poliglotów” – będą dzielić się przydatnymi wskazówkami na temat tego, jak szybko i skutecznie uczyć się języków obcych.

Jeżeli wiecznie zaczynasz naukę, nie radzisz sobie z wkuwaniem słówek, brakuje Ci czasu i motywacji, te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Pierwsze szkolenie tego rodzaju, które odbyło się w grudniu 2014 w Gliwicach, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i zostało bardzo ciepło przyjęte (tym bardziej, że uczestnicy mogli częstować się pysznymi ciasteczkami zrobionymi według domowego, węgierskiego przepisu). Szkolenie to możecie obejrzeć już on-line po wykupieniu dostępu tutaj.

W tej chwili przygotowujemy kalendarz szkoleń na najbliższe miesiące i wkrótce opublikujemy szczegółowy terminarz. Co ważne, szkolenia prowadzone są w całości w języku polskim.

Jeżeli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy zawitamy do Twojego miasta, dostawać informacje na temat naszych szkoleń, książek i działań, zapisz się korzystając z poniższego formularza. Dla wszystkich osób, które zapiszą się do newslettera, gwarantujemy 10% zniżki na wszystkie nasze szkolenia.

Kalendarz szkoleń:


Zapisz się, by otrzymywać informacje o szkoleniach:


 

szkolenia_marlon

O autorze

Konrad Jerzak vel Dobosz

Autor książki "Sekrety poliglotów", poliglota, uczestnik programu "The Brain -
Genialny umysł", w którym był testowany ze znajomości 14 języków obcych; jeden z organizatorów warsztatów językowych odbywających się od 2014 r. w Polsce.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Subscribe to get the latest updates
>
%d bloggers like this: