Kursy W 90 dni w statystykach

Już 7 stycznia 2020 r. rusza siódmy sezon naszych kursów "W 90 dni" dla początkujących. W związku z tym przygotowaliśmy garść ciekawych statystyk, dzięki którym dowiecie się nieco więcej na temat przebiegu samego kursu.

  • W dotychczasowych sześciu edycjach wzięło udział 873 uczniów.
  • 69,3% uczestników naszych kursów to kobiety, a 30,6% to mężczyźni.
  • Najwięcej uczniów wzięło udział w naszym kursie języka angielskiego. Było to 328 osób, czyli 36% wszystkich uczestników. Warto tu jednak zauważyć, że kurs angielskiego wprowadziliśmy dopiero od sezonu 2
  • Nasi uczniowie średnio uczą się przez 4,5 dnia w tygodniu. Trzeba tu jednak pamiętać, że kurs trwa przez 3 miesiące, więc praktycznie każdemu zdarzają się chwile przestoju związane z wyjazdami, chorobą lub innymi niespodziewanymi okolicznościami.
  • Gdy dany uczeń pracuje z fiszkami codziennie przez 7 dni, przekazujemy kwotę 5 zł na fundację Kawałek Nieba, a ta wspiera Kamila Niemiec i jego rodzinę. Do tej pory na ten cel przekazaliśmy już 11.940,00 zł, co oznacza, że nasi uczniowie uczyli się dzień w dzień przez 2.388 tygodni. Dzięki naszemu wsparciu udało się m.in. zakupić Kamilowi nowy wózek dostosowany indywidualnie do jego potrzeb.
  • W czasie 6 ostatnich sezonów uczyliście się na naszych kursach aż 8 języków obcych.
  • Oczywiście zdarzały się też rezygnacje z kursu. Zgodnie z naszą gwarancją sukcesu każdy uczeń może z kursu zrezygnować, jeśli ten nie spełni jego oczekiwań i nie osiągnie dzięki niemu oczekiwanych rezultatów. Na tę chwilę skorzystało z tej możliwości jedynie 2,2% uczniów, uwzględniając tutaj także rezygnacje spowodowane przyczynami losowymi.

O autorze

Konrad Jerzak vel Dobosz

Autor książki "Sekrety poliglotów", poliglota, uczestnik programu "The Brain -
Genialny umysł", w którym był testowany ze znajomości 14 języków obcych; jeden z organizatorów warsztatów językowych odbywających się od 2014 r. w Polsce.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Subscribe to get the latest updates
>
%d bloggers like this: