Wakacyjne spotkanie z poliglotami – wstęp wolny! Warszawa, 18 lipca

Niezależnie od tego, czy uczysz się angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy chińskiego, z pewnością często brakuje Ci czasu na naukę; masz też dość wkuwania słówek i paraliżującego strachu przed popełnianiem błędów. Na pewno tracisz czasem motywację i stawiasz sobie pytanie, jak można się uczyć języków obcych szybciej i skuteczniej. Czy zastanawiałeś się, jak uczą się to poligloci, którzy potrafią porozumiewać się w kilku albo nawet i kilkunastu językach? Co robią inaczej niż ty? Jakie metody i sztuczki wykorzystują?

Już 18 lipca będziesz mieć okazję poznać osobiście dwóch polskich poliglotów i dowiedzieć się, jakie techniki polecają innym w nauce języków obcych. Konrad Jerzak vel Dobosz, autor książki “Sekrety poliglotów” i Paweł Koperek, organizator warszawskich tandemów językowych, prowadzą warsztaty poliglotów w całej Polsce i pracują nad innowacyjnymi metodami nauki języków, które już niedługo będzie można przetestować w praktyce.

Zapraszamy na dwugodzinne spotkanie z Konradem i Pawłem, które odbędzie się w kawiarni “Cafe Niespodzianka”, Warszawa, ul. Marszałkowska 7, 18 lipca o godz. 18:00. Wstęp wolny.

PS. Na spotkaniu będzie można kupić m.in. książkę “Sekrety poliglotów” w promocyjnej cenie.

Szukasz więcej informacji na temat organizatorów? Znajdziesz je tutaj:

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/584681204968268/

Konrad: http://www.sekretypoliglotow.pl/poznaj-poliglotow-prowadzacych-warsztaty-konrad-jerzak-vel-dobosz/
Paweł: http://www.sekretypoliglotow.pl/poznaj-poliglotow-prowadzacych-warsztaty-pawel-koperek/

O autorze

Konrad Jerzak vel Dobosz

Autor książki "Sekrety poliglotów", poliglota, uczestnik programu "The Brain -
Genialny umysł", w którym był testowany ze znajomości 14 języków obcych; jeden z organizatorów warsztatów językowych odbywających się od 2014 r. w Polsce.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Subscribe to get the latest updates
>
%d bloggers like this: