Sezon 2 kursu “W 90 dni”

Otrzymujemy mnóstwo zapytań od osób zainteresowanych naszymi kursami “W 90 dni dookoła…” przeznaczonymi dla początkujących (i fałszywych początkujących).

Możemy już Was poinformować, że drugi sezon kursu ruszy od 3 września i potrwa tak, jak poprzednie 13 tygodni, czyli trzy miesiące.

Każdy sezon kursów to zupełnie niezależne zajęcia z uczestnikami, więc zapraszamy do zapisów zarówno osoby, które brały udział w pierwszej edycji, jak i osoby, dla których będzie to pierwszy kurs.

Co ważne, będziecie mogli uczyć się w drugiej edycji jednego z aż pięciu języków (a w kolejnych sezonach dodamy kolejne):

  • angielskiego
  • francuskiego
  • hiszpańskiego
  • niemieckiego
  • włoskiego

Oczywiście można zapisać się na dwa języki, ale ze względu na intensywność kursu, radzimy to zrobić, tylko i wyłącznie, jeśli będziecie w stanie poświęcić przynajmniej godzinę dziennie na każdy język.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym kursie?

  • to kurs w czasie którego uczysz się w domu o dowolnej porze dnia, więc nie musisz się martwić, że spóźnisz się na lekcję lub jakąś przegapisz; dostosowujesz tempo nauki do siebie
  • jesteś też częścią grupy, która wspólnie się motywuje do nauki i rozwiązuje intrygujące zadania, za których wykonanie otrzymuje punkty i nagrody
  • w ciągu 3 miesięcy opanujesz podstawy języka, które zdobył(a)byś dopiero po minimum roku chodzenia na tradycyjny kurs (o ile wcześniej byś z niego nie zrezygnował(a)); dzięki temu zaoszczędzisz i czas, i pieniądze (nasz kurs będzie oczywiście dużo tańszy od tradycyjnych kursów w szkołach językowych)
  • pracujemy zgodnie z opracowaną przeze mnie metodą nauki, która dopasowana jest do różnych stylów uczenia się i pozwala wykorzystać właściwie potencjał Twojego mózgu, dzięki czemu język wchodzi Ci do głowy bez problemu

O czym musisz jednak pamiętać?

  • w czasie naszego kursu będziesz poświęcać ok. godzinę na naukę, więc jeżeli przewidujesz jakieś wyjazdy lub ciężki okres w pracy od września do listopada, poczekaj na trzeci sezon, który ruszy od stycznia

Czy warto wziąć udział w kursie? Myślę, że najlepszą rekomendacją jest to, że o kurs pytają się osoby, którym polecili go uczestnicy pierwszego sezonu.

Zapisy na kurs już się rozpoczęły. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursu i zapisać się na drugi sezon, kliknij w link poniżej:

https://www.sekretypoliglotow.pl/drugi-sezon-kursow-w-90-dni/

O autorze

Konrad Jerzak vel Dobosz

Autor książki "Sekrety poliglotów", poliglota, uczestnik programu "The Brain -
Genialny umysł", w którym był testowany ze znajomości 14 języków obcych; jeden z organizatorów warsztatów językowych odbywających się od 2014 r. w Polsce.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Subscribe to get the latest updates
>
%d bloggers like this: