Dziękuję!


Na samym początku chciałbym podziękować Ci za to, że jesteś na tej stronie. Wygląda na to, że chcesz od nowego roku wziąć się na poważnie za naukę wymarzonego języka. Mam nadzieję, że uda mi się Tobie w tym pomóc.


Nazywam się Konrad Jerzak vel Dobosz i możesz mnie pamiętać z udziału w programie "The Brain - Genialny Umysł", w którym byłem testowany ze znajomości kilkunastu języków obcych. Od wielu lat pomagam uczniom z całej Polski (i nie tylko) w nauce języków, a ze stworzonych przeze mnie kursów skorzystały tysiące osób, które uczyły się z nami kilkunastu języków.

Codziennie odpisuję na wiele wiadomości i widzę, że większość z Was ma jeden z kilku poniższych problemów. (Sprawdź, który z tych punktów najbardziej dotyczy Ciebie):

 • Nie wiesz, od czego zacząć - uczniowie mają często duże chęci, ale nie mają pojęcia, jak dokładnie się uczyć.
 • Ciągły brak czasu - biegasz z miejsca na miejsce: praca, obowiązki domowe. W tym rozgardiaszu ciężko znaleźć moment na naukę języka, nie mówiąc już o lekcjach z nauczycielem, które będziesz co chwilę odwoływać.
 • Brak efektów - być może próbowałeś(aś) już różnych aplikacji, lekcji w szkołach językowych, ale masz wrażenie, że stoisz w miejscu. Pomimo włożonego wysiłku wydaje Ci się, że wciąż stoisz w miejscu, bo nie potrafisz ułożyć nawet najprostszego zdania.
 • Brak motywacji - masz wrażenie, że szybko się wypalasz. Zaczynasz naukę, ale szybko z niej rezygnujesz.
 • Brak talentu - języki po prostu nie wchodzą Ci do głowy.

Pracując z tysiącami uczniów widzę jednak, że wszystkie z tych problemów da się łatwo pokonać.

Aby to zrobić, potrzebujesz SYSTEMU, czyli precyzyjnych instrukcji, które poprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces. Gdy najdzie Cię ochota do nauki, musisz wiedzieć, co masz danego dokładnie robić. Ważne też, by wykonywane przez Ciebie zadania były "przyjazne" dla mózgu. Nasz mózg to doskonałe narzędzie. Potrafi naprawdę wiele. Ale jak większość uczniów jest "zdolny, ale leniwy". Trzeba wiedzieć, jak się uczyć, by zabrał się do pracy.

A Ty? Czy masz jakiś system nauki? Czy wiesz, co robić, gdy najdzie Cię ochota na naukę języka?

Znajdź dobry system

Dobry system nauki jest więc oparty na metodach, które działają. Czy wiesz, że nie musisz wkuwać słówek, żeby same wchodziły Ci do głowy? Czy wiesz, że będziesz mieć lepszą wymowę, jeśli na początku nauki nic nie będziesz mówić? Czy wiesz, że powtarzanie tego samego wiele razy w ciągu dnia szkodzi zapamiętywaniu? Że lepiej rozłożyć powtórki na kilka dni, by mózg miał czas uporzadkować sobie wiedżę w czasie naszego snu?

Nauka w oparciu o dobrze przygotowany system może przynieść naprawdę dobre efekty.

Przeczytaj wypowiedzi uczniów, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach naszych kursów i zobacz, jak wiele potrafili nauczyć się w zaledwie 3 miesiące.

profile-pic
Artur Dziadkiewicz

Miałem wiele trudności w zorganizowaniu swojej pracy, zaplanowaniu jej i dobraniu odpowiedniego materiału do nauki. Ponadto nie umiałem wyobrazić sobie, że będę regularnie, np raz w tygodniu spotykał się z nauczycielem - nie mam na to czasu! Nawet jeśli umawiałbym się, uczyłbym się realnie tylko ten jeden raz. Nie umiałbym zmotywować się do codziennej pracy.

Postawiłem sobie pytanie, czy szukając nauczyciela, czy lepiej: przewodnika po języku, powinienem wybrać osobę, która tym językiem włada świetnie - bo np jest to jej ojczysty język, czy też lepiej wybrać osobę, która wie, jak uczyć się języków, ma doświadczenie, zna najczęściej popełniane błędy i najlepsze sposoby, by język zamieszkał na naszym umyśle. Szybko odpowiedziałem sobie na to pytanie: nie, ja nie byłbym dobrym nauczycielem polskiego! I postawiłem na Konrada!

Fiszki! Są świetne, ciekawe, praktyczne, dobrze przemyślane. Świetne jest tłumaczenie w dwie strony, świetny jest układ tłumaczenia dosłownego, który ułatwia zrozumienie i wreszcie świetne są komentarze. Bardzo ciekawe są wyspy - wyspy inspirują do nauki w nieoczywistych momentach np pod prysznicem - można sobie obmyślać rozmaite wyspy, do opowiedzenia na dziś.

Całkiem nieźle! Czuję, że mam podstawy, mam na czym budować dalszą moją językowa edukację. Kurs ustawił mnie na torze codziennych ćwiczeń, zachęcił do szukania rożnych nowych bodźców np podcastów, artykułów, filmów. Z niecierpliwością wyczekuję części średnio zaawansowanej. I obmyślam już sobie, by za cel postawić sobie egzamin na certyfikat językowy - kto wie, może za rok?

profile-pic
Piotr

Zanim zapisałem się na kurs: Miałem problem ze znalezieniem czasu na naukę i dostosowania zajęć do różnych godzin pracy w ciągu tygodnia.

Jak trafiłem na kurs: Zobaczyłem film na YouTube. Zaciekawił mnie przedstawiony tam sposób nauczania. Postanowiłem spróbować, bo wiem, że tradycyjne, szkolne nauczanie nie dla wszystkich jest skuteczne.

Co najbardziej mi się podobało na kursie: Motywowanie do codziennej pracy językiem przez zadania, grupę i organizatorów kursu. Różnorodne zadania zmuszające do przełamanie się.

Jakie są efekty nauki po 3 miesiącach?: Niesamowite. Zaczynałem naukę niemieckiego z absolutnego zero. Teraz wyłapuję poszczególne zdania i zwroty z rozmowy i w filmach. Potrafię stworzyć proste zdanie, i choć wiem że to dopiero początek to nie czuję zniechęcenia pomimo intensywności kursu, ale chęć do dalszego rozwoju.

profile-pic
Tomek W

Co sprawiało mi największy problem, zanim zapisałam się na kurs: Nie umiałem znaleźć kursu tak egzotycznego języka jakim jest szwedzki w przystępnej formie.

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs: Obietnica nauczenia się języka na komunikatywnym poziomie w 3 miesiące.

Co najbardziej podobało mi się na kursie: Podobało mi się tempo nauki, brak marnowania czasu na nieistotne niuanse gramatyki oraz dobór zagadnień pozwalający na szybkie rozpoczęcie konwersacji.

Jak oceniam efekty nauki po 3 miesiącach: Myślę że osiągnąłem poziom A2/B1, czuję że mówię po szwedzku równie dobrze jak po hiszpańsku, którego na tradycyjnym kursie uczyłem się 2 lata.

profile-pic
Kasia

Miałam problem z mówieniem. Jestem perfekcjonistką i chciałam od razu mówić jak native speaker. Konrad pokazał mi metody, jak powoli do tego dojść - np. metoda z wyspami . Po trzech miesiacach widzę efekty, nie boję się mowić - nawet z błędami. Kluczowe jest to, że próbujemy, dzięki temu robimy postępy.

Byłam parę lat temu na szkoleniu dwudniowym z poliglotami (Konradem i Marlonem), czytałam książki wydane przez Sekrety poliglotów i kiedy dowiedziałam się o kursie internetowym to się zapisałam. Chciałam mieć motywację, a kurs ma dobrą mechanikę i rzeczywiście wciąga w kolejne etapy.

Metoda wysp i to, że ośmieliłam się nagrać video - to był kamień milowy. Nagle miałam namacalny dowód tego, że mówię (i jak sie okazało - całkiem nieźle).

Zaczełam mówic bez oporów. Będę uczyć się dalej.

profile-pic
Joanka Ka-Ry

Joanka Ka-Ry

Co sprawiało mi największy problem, zanim zapisałam się na kurs: Pomimo, że mienimy się bratankami to w Polsce niewiele jest materiałów i kursów do nauki języka węgierskiego. Kursy stacjonarne pojawiają się czasem tylko w trzech miastach, w których jest hungarystyka. Miałam wiele falstartów. Uczyłam się języka sama przed wielu, wielu laty. Schowałam swoje marzenie do pudełeczka z listami i obiecałam sobie, że kiedyś się nauczę...

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs: Szukałam stron związanych z Węgrami i językiem węgierskim w internecie. Natrafiłam na link prowadzący do sekretów poliglotów. Przekonało mnie to co usłyszałam w podcaście. Podobały mi się również oryginalne, nietuzinkowe recenzje kursantów, pełne entuzjazmu , pozytywnych emocji i istotnych spostrzeżeń.

Co najbardziej podobało mi się na kursie: Bardzo spodobały mi się dodatkowe zespołowe i indywidualne zadania, pozwalające współpracować z innymi kursantami, poszerzające nasz sposób myślenia o języku i związanej z nim kulturze. Dodatkowym atutem tych zadań była możliwość relaksu – szukając rozwiązania dobrze się bawiłam.

Jak oceniam efekty nauki po 3 miesiącach: Dużo więcej rozumiem i potrafię ułożyć dłuższe zdania. Przekonałam się, że naprawdę mogę się nauczyć języka. Jestem szczęśliwa, że zaczęłam realizować swoje marzenie nauki węgierskiego Mam nadzieję, że będę potrafiła uczyć się dalej samodzielnie.

profile-pic
Ela

Zanim zapisałam się na kurs, miałam problemy z wypracowaniem systematyczności w nauce, obawy przed mówieniem, a także nie widziałam zbyt dużych efektów podejmowanego przeze mnie wysiłku. Często też nauka mnie po prostu nudziła.

Do zapisania się na kurs skłoniła mnie osoba Konrada, zapowiedź nauki bez powtarzania pojedynczych słówek oraz inna formuła kursu od tych, które do tej pory znałam.

Bardzo spodobało mi się "inne podejście do tematu", dzięki czemu nauka nie była nudna i szybo zauważyłam efekty. Współpraca zamiast rywalizacji. Super, że dzięki punktom za naukę mogliśmy zbierać pieniądze na cel charytatywny. Była to dodatkowa mobilizacja.

Na kursie nauczyłam się więcej niż się spodziewałam, wypracowałam w sobie systematyczność, nie słucham już bezmyślnie np. piosenek, ale staram się wychwytywać znajome słowa czy zdania. Przekonałam się też, że nie muszę mówić idealnie poprawnie aby zacząć rozmawiać. Wreszcie ruszyłam z miejsca. Gorąco polecam ten kurs.

profile-pic
Jolanta

Co sprawiało mi największy problem, zanim zapisałam się na kurs: Moim największym problemem był dobór odpowiednich materiałów do nauki. Różnorodnych materiałów jest dużo, ale tak naprawdę nie wiadomo od czego zacząć i jak się uczyć. Drugim problemem był chroniczny brak systematyczności.

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs: Jasne przedstawienie tego co jest w kursie, na czym polega i co mogę z niego wynieść.

Co najbardziej podobało mi się na kursie: Bardzo mi odpowiadało to, że wiele razy były te same słowa używane w różnych zdaniach, w różnych kontekstach. Dzięki temu, lepiej zrozumiałam budowę danego zdania oraz szybciej zapamiętywałam słowa. Bardzo dobre były też powtórki i zadania w grupie. Uczyłam się też codziennie,, zatem moja systematyczność na tym zyskała :)

Jak oceniam efekty nauki po 3 miesiącach: Nie robiąc żmudnych ćwiczeń z gramatyki na pewno lepiej zaczęłam ją rozumieć. Widzę większe efekty niż po kursie z niemieckiego, na który chodziłam przez pół roku, przez pięć dni w tygodniu.

profile-pic
Mirka

Co sprawiało mi największy problem, zanim zapisałam się na kurs: Uczyłam się języka angielskiego wcześniej i dość dobrze rozumiem język pisany ale nie pokonałam bariery mówienia i dobrego rozumienia ze słuchu

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs: Przy wyborze kursu ważna była możliwość pracy we własnym tempie w ciągu dnia, bez ustalania sztywnych godzin zajęć. No i nie ukrywajmy oceny innych uczestników.

Co najbardziej podobało mi się na kursie: Oprócz możliwości pracy z fiszkami o każdej porze dnia i nocy, sama konstrukcja fiszek. No i brak innych uczestników kursu, którzy "przekręcają" wymowę. To zawsze było bolączką na kursach stacjonarnych. Fiszki czytane przez native speakerów o różnym stopniu trudności i do tego pokazujące zastosowanie reguł gramatycznych w praktyce są doskonałym rozwiązaniem.

Jak oceniam efekty nauki po 3 miesiącach: Znacznie lepiej rozumiem wypowiedz i np w telewizji czy filmiki w internecie. Ćwicząc proste wypowiedzi odkryłam, że zaczyna znikać bariera w budowaniu zdań. Nie muszę najpierw pomyśleć po polsku a później przetłumaczyć na angielski. To po prostu pojawiło się samo.

profile-pic
Elżbieta

Co sprawiało Ci problem przed zapisaniem się na nasz kurs? Rozumienie ze słuchu i mówienie

Co skłoniło Cię do zapisu na kurs? Systematyczne odrabianie zadań i cel charytatywny.

Co podobało Ci się na kursie? Praca z fiszkami i możliwość kontaktu z grupą oraz zbiórka na cel charytatywny.Systematyczność i utrwalanie już nauczanego materiału.Opieka i pomoc w trudnych sprawach,np.ogarnięcie spraw technicznych,więc mogą skorzystać także osoby ,które nie są biegłe w świecie komputerów👍😘

Jak oceniasz efekty nauki? Dużo lepiej „słyszę”język i wiele rozumiem z tego co słyszę.Systematyczność to klucz do nauki języka,jestem wdzięczna,że nabrałam tej cechy i będę codziennie powtarzać jeszcze raz ten materiał.

Takich opinii mamy dziesiątki. Możesz odświeżyć stronę, by zobaczyć kolejne. Jak widzisz, na kurs często trafiają osoby w różnym wieku, które wcześniej miały trudności w nauce. Nie potrafiły się odnaleźć w szkołach językowych czy na tradycyjnych kursach.

Gdy jednak pokazaliśmy im drogę i wyjaśniliśmy krok po kroku, co mają robić, brak motywacji zniknął.

Na kursie nasi uczniowie uczą się średnio 4-5 dni w tygodniu, a ok. 20-30% z nich uczy się codziennie, choć wcześniej ciężko było usiąść im do nauki nawet na chwilę.

To, na czym najbardziej mi zależy, to efekty

Chcę przede wszystkim skupić się na tym, by moi uczniowie krok po kroku zdobywali niezbędne umiejętności. Nie obiecuję przy tym gruszek na wierzbie. Moje kursy wymagają wysiłku. Nie będziesz uczyć się przez sen. Trzeba włożyć w nie trochę pracy, ale jest to o wiele łatwiej zrobić, gdy wysiłek przynosi efekty, prawda?

Wprowadziłem też coś, czego na rynku kursów językowych praktycznie nie było. Jako chyba jedyni dajemy gwarancję sukcesu. Jeżeli kurs nie spełnia czyichś oczekiwań, zwracamy takiej osobie pieniądze.

Chcę, by nasza współpraca była oparta na wzajemnym zaufaniu. Ja przekazuję Ci narzędzia, służę pomocą w czasie kursu, daję system nauki, a Ty pracujesz zgodnie z moim zaleceniami i obserwujesz efekty.

Jeżeli doczytałeś(aś) do tego miejsca, z pewnością chcesz zacząć naukę języka i zastanawiasz się, od czego zacząć.

Mam dla Ciebie zatem propozycję

Już 29.08.2023 r. rusza kolejny sezon naszych kursów dla początkujących (już szesnasty). Będziemy wspólnie uczyć się wybranego przez Ciebie języka przez 90 dni, czyli 3 miesiące.

Dlaczego 3 miesiące? To niezbyt długi okres, dzięki czemu łatwiej Tobie się zmobilizować do regularnej nauki, a z drugiej strony - wystarczający, by zobaczyć efekty, zarówno jeśli chodzi o rozumienie języka ze słuchu, jak i mówienie, czyli umiejętności językowe, które sprawiają uczniom największy problem.

Jak wygląda kurs dla początkujących?

 • Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie uczyły się nigdy języka lub pomimo wcześniejszej nauki nie potrafią w tym języku jeszcze nic powiedzieć.
 • Kurs obejmuje najważniejsze zagadnienia gramatyczne i leksykalne dla poziomu A1-A2.
 • Uczysz się z naszą aplikacją Globott, w której znajdziesz fiszki i materiały video, które prowadzą Cię przez cały proces krok po kroku. Dzięki temu możesz pracować w dowolnym miejscu i o dowolnej godzinie.
 • Nie jesteś jednak sam(a). Tym różnimy się od wielu aplikacji, które znajdziesz na rynku. Masz cały czas wsparcie nauczyciela. Możesz zadawać pytania, jeśli czegoś nie rozumiesz lub jeżeli masz jakieś trudności.
 • Uczniowie pracują też w grupach (do 10 osób), w których mogą wspólnie omawiać postępy, a także wykonywać cotygodniowe zadania, dzięki którym mają szansę na zdobywanie nagród.
 • Na kursie nie wkuwasz słówek ani nie uczysz się na pamięć reguł gramatycznych. Pracujesz z odpowiednio dobranymi zdaniami, dzięki czemu kluczowe konstrucje i słowa wchodzą praktycznie same do głowy.
 • Gdy uczysz się regularnie, wspieramy w Twoim imieniu cel charytatywny, co stanowi dodatkową motywację do nauki.

Ile kosztuje kurs i co przygotowałem dla Ciebie?

Standardowo kurs kosztuje 597 zł (za 3 miesiące) lub trzy raty po 247 zł każda.

Tak, jak już wspominałem, przygotowałem dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Tylko teraz możesz wykupić okres próbny za jedyne 7 zł, dzięki czemu otrzymasz też 50 zł zniżki na cały kurs.

Okres próbny pozwoli Ci przetestować nasz kurs i naszą metodę. W pierwszym tygodniu otrzymasz wszystkie dostępy, przydzielimy Cię do grupy i wyjaśnimy szczegółowo zasady nauki na kursie. Od drugiego tygodnia zacznie się już intensywna nauka. Otrzymasz też pierwsze zadanie do wykonania.

Pod koniec drugiego tygodnia możesz przedłużyć kurs, dopłacając albo 540 zł (opłata za cały kurs) lub 190 zł (pierwsza rata, kolejne po 247 zł).

Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs, kliknij w nazwę języka, którego chcesz się uczyć na liście poniżej. Przeniesiemy Cię na stronę koszyka, gdzie będzie możliwość złożenia zamówienia.

Możesz za nie zapłacić tradycyjnym przelewem lub poprzez bramkę iMoje obsługiwaną przez ING Bank Śląski, gdzie możesz dokonać płatności BLIK-iem, przelewem automatycznym lub kartą kredytową.

Po zaksięgowaniu płatności wyślemy Ci w ciągu jednego dnia roboczego dalsze instrukcje mailem.

PS. Jeśli nie widzisz poniżej linków, oznacza to, że promocja wygasła. Masz czas do północy do piątku 17 września, by z niej skorzystać.

© SEKRETY POLIGLOTÓW 2019 

Oficyna Wydawnicza RIVAIL Konrad Jerzak vel Dobosz

ul. Wałbrzyska 11/85, 02-739 Warszawa, NIP: 125-114-38-49, REGON: 142085845

Polityka prywatności | Regulamin sklepu

>