Dziękuję!


Na samym początku chciałbym podziękować Ci za to, że jesteś na tej stronie. Wygląda na to, że chcesz od nowego roku wziąć się na poważnie za naukę wymarzonego języka. Mam nadzieję, że uda mi się Tobie w tym pomóc.


Nazywam się Konrad Jerzak vel Dobosz i możesz mnie pamiętać z udziału w programie "The Brain - Genialny Umysł", w którym byłem testowany ze znajomości kilkunastu języków obcych. Od wielu lat pomagam uczniom z całej Polski (i nie tylko) w nauce języków, a ze stworzonych przeze mnie kursów skorzystały tysiące osób, które uczyły się z nami kilkunastu języków.

Codziennie odpisuję na wiele wiadomości i widzę, że większość z Was ma jeden z kilku poniższych problemów. (Sprawdź, który z tych punktów najbardziej dotyczy Ciebie):

 • Nie wiesz, od czego zacząć - uczniowie mają często duże chęci, ale nie mają pojęcia, jak dokładnie się uczyć.
 • Ciągły brak czasu - biegasz z miejsca na miejsce: praca, obowiązki domowe. W tym rozgardiaszu ciężko znaleźć moment na naukę języka, nie mówiąc już o lekcjach z nauczycielem, które będziesz co chwilę odwoływać.
 • Brak efektów - być może próbowałeś(aś) już różnych aplikacji, lekcji w szkołach językowych, ale masz wrażenie, że stoisz w miejscu. Pomimo włożonego wysiłku wydaje Ci się, że wciąż stoisz w miejscu, bo nie potrafisz ułożyć nawet najprostszego zdania.
 • Brak motywacji - masz wrażenie, że szybko się wypalasz. Zaczynasz naukę, ale szybko z niej rezygnujesz.
 • Brak talentu - języki po prostu nie wchodzą Ci do głowy.

Pracując z tysiącami uczniów widzę jednak, że wszystkie z tych problemów da się łatwo pokonać.

Aby to zrobić, potrzebujesz SYSTEMU, czyli precyzyjnych instrukcji, które poprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces. Gdy najdzie Cię ochota do nauki, musisz wiedzieć, co masz danego dokładnie robić. Ważne też, by wykonywane przez Ciebie zadania były "przyjazne" dla mózgu. Nasz mózg to doskonałe narzędzie. Potrafi naprawdę wiele. Ale jak większość uczniów jest "zdolny, ale leniwy". Trzeba wiedzieć, jak się uczyć, by zabrał się do pracy.

A Ty? Czy masz jakiś system nauki? Czy wiesz, co robić, gdy najdzie Cię ochota na naukę języka?

Znajdź dobry system

Dobry system nauki jest więc oparty na metodach, które działają. Czy wiesz, że nie musisz wkuwać słówek, żeby same wchodziły Ci do głowy? Czy wiesz, że będziesz mieć lepszą wymowę, jeśli na początku nauki nic nie będziesz mówić? Czy wiesz, że powtarzanie tego samego wiele razy w ciągu dnia szkodzi zapamiętywaniu? Że lepiej rozłożyć powtórki na kilka dni, by mózg miał czas uporzadkować sobie wiedżę w czasie naszego snu?

Nauka w oparciu o dobrze przygotowany system może przynieść naprawdę dobre efekty.

Przeczytaj wypowiedzi uczniów, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach naszych kursów i zobacz, jak wiele potrafili nauczyć się w zaledwie 3 miesiące.

profile-pic
Alina

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs... Z pewnością postać Konrada, który swoimi osiągnięciami przekonał mnie, że wie jak skonstruować kurs aby był skuteczny.

Co podobało mi się najbardziej na kursie... To, że miałam kontakt codziennie z językiem. To, że najpierw słuchaliśmy i ogólnie dużo osłuchiwaliśmy się z językiem. Wyspy też świetny pomysł.

Jak oceniam efekty nauki... Myślę, że nauczyłam się sporo, zwłaszcza jeśli chodzi o osłuchanie języka, ma to ogromne znaczenie jeśli uczymy się języka w kraju ojczystym, tak jak w moim przypadku gdzie w mieszkając w Polsce nie mam podczas nauki zwykle kontaktu z rzeczywistym angielskim. Codzienna machina powtórek jest też świetna, nie znałam wcześniej Anki, a teraz nie wyobrażam sobie lepszego narzędzia. Codzienny nadzór przez wrzucanie kolejnych zwrotów jest mobilizujący, a zwiększanie szybkości przerabiania materiału bardzo mobilizująca. To najlepszy kurs w jakim brałam udział. Nie było pojedynczych słówek oderwanych z kontekstu, które po czasie ulatują i trzeba ich uczyć się jeszcze raz. System kursu działał tak, że przez cały czas trwania było obecne takie uczucie ciągłego wsparcia, motywowania przez zespół administratorów kursu to stwarzało niepowtarzalną atmosferę.

profile-pic
Bożena

Ochotę na naukę języków miałam zawsze dowodem na to są liczne książki językowe które posiadam. Moim problemem było to, że szukałam tej idealnej , kurs w szkole językowej odpadał ze względu na moją specyficzną pracę, na lekcje indywidualne nie mogłam się przemóc. Jestem głębokim introwertykiem i ten kurs był strzałem w dziesiątkę.

Na ten kurs dokładnie, języka hiszpańskiego skłoniło mnie to, że moja córka mieszka na Lanzarote i ja tam u niej bywam. Zauważyłam, że coraz bardziej się niecierpliwi jak musi mi wszystko tłumaczyć i to to był ten główny impuls , że wybrałam hiszpański.

W kursie podobało mi się wszystko, świetnie dozowany, bardzo mtywujący bo postęp jest zauważalny, gramatyka finezyjnie wprowadzana. Pan prowadzący z fajnym, lekkim poczuciem humoru. To, że można było się uczyć nie wychodząc z domu też uważam za plus, ale cały czas miało się poczucie, że nie jesteśmy zostawieni samym sobie.

Efekty końcowe są na tyle zadawalające, że zachęciłam 3 osoby z rodziny na ten kurs i sama też uczę się obecnie angielskiego.

profile-pic
Rafał Cygan

Problemy przed rozpoczęciem kursu: Brak motywacji. Dużo czasu zajmowało mi złożenie zdania z pojedynczych słówek, które się nauczyłem. Bardzo powolne efekty.

Dlaczego zapisałeś się na ten właśnie kurs?: Znam Cie Konrad osobiście że szkolenia na żywo we Wrocławiu, wiem że przygotowany produkt przez Ciebie niesie ze sobą duża wartość. Słyszałem też sporo pozytywnych opinii po wcześniejszych edycjach kursów. Kurs dobrze przygotowany dla każdego typu z żywiołów.

Co Ci się najbardziej podobało na kursie: Praca w grupach. Podoba mi się inteligentny system powtórek za miesiąc nie zapomnę tego co uczyłem się na początku. Nauka na tym kursie nie jest syzyfowa praca, widać efekty, a postęp idzie cały czas do przodu.

Dużo łatwiej używam zdań w rozmowie nie zastanawiam się 5min jaki czas użyć w zdaniu i jak złożyć zdanie z odpowiednich słówek. Wszystko idzie z automatu, mózg pamięta przećwiczone wyrażenia, zdania, zwroty. Bardzo dziękuję Ci Konrad za stworzenie tego kursu. Dzięki Tobie możliwe jest w przyszłości, aby Polacy byli w czołówce krajów pod względem znajomości języków obcych. Ja już myślę nad kolejnym kursem z Twojej oferty.

profile-pic
Elżbieta

Największy problem to przełamanie blokady, żeby cokolwiek powiedzieć.

Wcześniej próbowałam uczyć się sama z podręczników, ale to się nie udawało. Potrzebowałam innej metody. Ten kurs to dla mnie strzał w dziesiątkę.

Na pierwszym miejscu niesamowite zaangażowanie prowadzącego kurs - Konrada. Fiszki to super pomysł, powtarzane zwroty w końcu wchodzą do głowy i rozumiem je, co wcześniej było trudnością. Wyspy - to już skok na wyższy poziom, ale warto było :)

Na pewno rozumiem więcej, potrafię składać proste, a może nawet bardziej złożone zdania. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z kursu. Cieszę się, że w nim uczestniczyłam.

profile-pic
Katarzyna Wojcieszek

Zapisując się na kurs sporo rozumiałam, ale nie mówiłam. Czasami nie wiedziałam czy ktoś mówi do mnie w czasie teraźniejszym czy przeszłym lub czy może ma zamiar coś zrobić, ponieważ brakowało mi podstaw.

Chcialam nauczyć się angielskiego żeby swobodnie się komunikować. Nie chciałam siedzieć godzinami nad gramatyka i słówkami bo robiłam to już nie raz bez efektów.

Kurs jest ciekawy. Poznałam wiele fajnych miejsc związanych z językiem angielskim, troszkę historii. Praca w grupach jest naprawdę bardzo fajna, można poznać super ludzi, wzajemnie się motywowac. Po jakims czasie czekałam nawet na wiadomości od mojej grupy żeby zająć się zadaniami :)

Jest o wiele lepiej niż myślałam. Kurs faktycznie jest intensywny. Zaczęłam trochę mówić i używać języka. O wiele więcej rozumiem a przede wszystkim pokonałam moja blokadę językowa. Kurs polecam każdemu kto chce nauczyć się języka, kto lubi współpracować w grupie i chce poświęcić na naukę trochę czasu.

profile-pic
Kasia

Co było moim największym wyzwaniem, zanim zapisałam się na kurs... Często brakowało mi motywacji i czułam znużenie nauką nowego języka

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs... Oglądałam występ Konrada w programie "The Brain - Genialny umysł". Bardzo polubiłam metody nauki zawarte w kursie "Przełam się i mów". Kierowałam się również opiniami innych uczestników.

Dostępność takiego kursu online to świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych czy niepełnosprawnych. Ten kurs naprawdę pomaga wyrobić systematyczność. Fenomenalne zadania sprawiały, że z niecierpliwością czekałam na kolejny tydzień. Ta internetowa podróż wcale nie jest samotna, a gdy nowo poznani towarzysze okazują się fantastyczni i zawsze gotowi do wspólnego działania – to wyprawa staje się jeszcze bardziej interesująca. Poznajemy nie tylko język, ale również dany kraj i jego kulturę. Ucząc się, pomagamy innym – tego nie oferuje żaden inny kurs.

Trzeba i warto uczyć się codziennie - to wymaga pewnego wysiłku i chęci, ale kurs motywuje i wyrabia systematyczność. Nawet nie zauważamy, kiedy nauka staje się automatyczna. Naprawdę warto poświęcić godzinę na poznawanie nowego języka - codziennie się dziwiłam, jak wiele już potrafię. Rozumiem moich włoskich przyjaciół, a oni rozumieją mnie - dlatego warto zacząć swoją przygodę na kursie: W 90 dni dookoła języka

profile-pic
Aleksandra Topolnicka

Czas - standardowe kursy często są 1-2 razy w tygodniu, gdy trafi się choroba czy jakieś święto, zdarza się, że cały tydzień nauki 'wypada', tutaj nawet w takich sytuacjach mogłam się uczyć, a często miałam nawet więcej czasu na powtórki ;) Podobało mi się też że w pewnym momencie był spory nacisk żeby zacząć mówić, wydaje mi się że to jest kluczowe w nauce języka

Możliwość nauki online i dostosowanie godzin nauki do moich możliwości czasowych (często późny wieczór)

Możliwość nauki wtedy kiedy mam na to czas, osobiście bardzo mnie motywował system fiszek, podobało mi się, że parę tygodni było 'luźniejszych', dobrze się to zgrywało z moim poziomem motywacji. W mojej grupie fajnie też funkcjonował system współpracy na Fb, nie wszyscy byli aktywni ale było parę zaangażowanych osób i dobrze się z nimi współpracowało

Bardzo pozytywnie, czuję że znam sporo nowych słów i mogę złożyć podstawowe poprawne zdania, to jest świetny początek biorąc pod uwagę, że zaczynałam od zera

profile-pic
Sebastian Szymkowiak

Co było moim największym wyzwaniem, zanim zapisałem(am) się na kurs... Brak systematyczności. Przy moim nieprzewidywalnym kalendarzu zadań służbowych i pozasłużbowych, zapisanie się na kurs stacjonarny o stałych porach zajęć nie wchodziło w grę. Podobnie wyglądały zajęcia w indywidualnym toku: spotykałem się z lektorem raz w tygodniu, pracowaliśmy przez godzinę lub dwie, a przez resztę tygodnia miałem się tego nauczyć. Z tym bywało różnie: na początku całkiem nieźle (pierwszy zapał), później już coraz gorzej. Albo brakowało czasu, albo chęci, a czasem po prostu sił po gorszym dniu. Najczęściej przychodziłem więc na kolejne zajęcia niezbyt dobrze przygotowany, stąd i ta forma nauki zakończyła się niepowodzeniem.

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs... Przede wszystkim ciekawość. Formuła tego kursu bardzo mi odpowiadała: zajęcia online w domu i sam ustalam porę nauki. Poza tym uznałem, że skoro wcześniejsze próby nie przyniosły sukcesu, to i tak nie mam nic do stracenia. Obejrzałem również występ Konrada w programie "Genialny umysł" - kompetencje Konrada były poza wszelką dyskusją i ostatecznie mnie przekonały.

Co podobało mi się najbardziej na kursie... Regularność nauki. Rzeczywiście, wystarczało 15-20 minut dziennie, aby opracować materiał z danego dnia. Zgodnie z sugestiami Konrada nie zwiększałem limitu i dobrze: w późniejszym etapie poziom trudności rósł i metoda "jedzenia małą łyżeczką" okazała się bardzo "lekkostrawna". Nawet nadrobienie kilkudniowych zaległości nie stanowiło większego problemu, choć zdecydowanie łatwiej było uczyć się z dnia na dzień.

Jak oceniam efekty nauki... Absolutnie się nie zawiodłem, efekty oceniam bardzo pozytywnie, aczkolwiek podchodzę do nich z należytą pokorą. Konrad gwarantował poziom B1 i myślę, że na tym poziomie właśnie jestem (choć to zaledwie połowa drogi do bardzo dobrej znajomości języka). Po dwóch miesiącach kursu znów mogłem bez większych problemów rozmawiać z Niemcami, pierwszy raz od 25 lat! Oczywiście, brakowało znajomości pewnych słówek czy zwrotów, ale nawet jeśli nie wszystkie słowa w zdaniu mogłem zrozumieć, to zwykle poprawnie odczytywałem jego kontekst. Znakomitą forma sprawdzenia swojej wiedzy były "mini-wyspy", które pojawiły się w Anki w ostatnich dwóch tygodniach kursu. Dzięki nim zdałem sobie sprawę jak dużo się przez tych 13 tygodni nauczyłem - pokazały mi jednak również obszary, w których muszę jeszcze sporo popracować, już we własnym zakresie. Konrad wytyczył pewien szlak, teraz trzeba nim po prostu pójść dalej ;-)

profile-pic
Iwona

Miałam duże problemy z rozumieniem rodowitych Anglików, nie słyszałam tego języka.

Sposób prowadzenia tego kursu bardzo mi odpowiada. Dodatkowo lektor, który czyta zdania w naturalny sposób (nie "rozwlekając").

Podobało mi się to, że zawsze byliśmy w kontakcie z prowadzącym i szybko mieliśmy odpowiedzi na nasze wątpliwości.

Kurs był bardzo intensywny, ale warto bo efekty są widoczne. "Oswoiłam się" znacznie z wymową j.angielskiego. Naprawdę było warto.

Takich opinii mamy dziesiątki. Możesz odświeżyć stronę, by zobaczyć kolejne. Jak widzisz, na kurs często trafiają osoby w różnym wieku, które wcześniej miały trudności w nauce. Nie potrafiły się odnaleźć w szkołach językowych czy na tradycyjnych kursach.

Gdy jednak pokazaliśmy im drogę i wyjaśniliśmy krok po kroku, co mają robić, brak motywacji zniknął.

Na kursie nasi uczniowie uczą się średnio 4-5 dni w tygodniu, a ok. 20-30% z nich uczy się codziennie, choć wcześniej ciężko było usiąść im do nauki nawet na chwilę.

To, na czym najbardziej mi zależy, to efekty

Chcę przede wszystkim skupić się na tym, by moi uczniowie krok po kroku zdobywali niezbędne umiejętności. Nie obiecuję przy tym gruszek na wierzbie. Moje kursy wymagają wysiłku. Nie będziesz uczyć się przez sen. Trzeba włożyć w nie trochę pracy, ale jest to o wiele łatwiej zrobić, gdy wysiłek przynosi efekty, prawda?

Wprowadziłem też coś, czego na rynku kursów językowych praktycznie nie było. Jako chyba jedyni dajemy gwarancję sukcesu. Jeżeli kurs nie spełnia czyichś oczekiwań, zwracamy takiej osobie pieniądze.

Chcę, by nasza współpraca była oparta na wzajemnym zaufaniu. Ja przekazuję Ci narzędzia, służę pomocą w czasie kursu, daję system nauki, a Ty pracujesz zgodnie z moim zaleceniami i obserwujesz efekty.

Jeżeli doczytałeś(aś) do tego miejsca, z pewnością chcesz zacząć naukę języka i zastanawiasz się, od czego zacząć.

Mam dla Ciebie zatem propozycję

Już 28 marca 2023 r. rusza kolejny sezon naszych kursów dla początkujących (już szesnasty). Będziemy wspólnie uczyć się wybranego przez Ciebie języka przez 90 dni, czyli 3 miesiące.

Dlaczego 3 miesiące? To niezbyt długi okres, dzięki czemu łatwiej Tobie się zmobilizować do regularnej nauki, a z drugiej strony - wystarczający, by zobaczyć efekty, zarówno jeśli chodzi o rozumienie języka ze słuchu, jak i mówienie, czyli umiejętności językowe, które sprawiają uczniom największy problem.

Jak wygląda kurs dla początkujących?

 • Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie uczyły się nigdy języka lub pomimo wcześniejszej nauki nie potrafią w tym języku jeszcze nic powiedzieć.
 • Kurs obejmuje najważniejsze zagadnienia gramatyczne i leksykalne dla poziomu A1-A2.
 • Uczysz się z naszą aplikacją Globott, w której znajdziesz fiszki i materiały video, które prowadzą Cię przez cały proces krok po kroku. Dzięki temu możesz pracować w dowolnym miejscu i o dowolnej godzinie.
 • Nie jesteś jednak sam(a). Tym różnimy się od wielu aplikacji, które znajdziesz na rynku. Masz cały czas wsparcie nauczyciela. Możesz zadawać pytania, jeśli czegoś nie rozumiesz lub jeżeli masz jakieś trudności.
 • Uczniowie pracują też w grupach (do 10 osób), w których mogą wspólnie omawiać postępy, a także wykonywać cotygodniowe zadania, dzięki którym mają szansę na zdobywanie nagród.
 • Na kursie nie wkuwasz słówek ani nie uczysz się na pamięć reguł gramatycznych. Pracujesz z odpowiednio dobranymi zdaniami, dzięki czemu kluczowe konstrucje i słowa wchodzą praktycznie same do głowy.
 • Gdy uczysz się regularnie, wspieramy w Twoim imieniu cel charytatywny, co stanowi dodatkową motywację do nauki.

Ile kosztuje kurs i co przygotowałem dla Ciebie?

Standardowo kurs kosztuje 597 zł (za 3 miesiące) lub trzy raty po 247 zł każda.

Tak, jak już wspominałem, przygotowałem dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Tylko teraz możesz wykupić okres próbny za jedyne 7 zł, dzięki czemu otrzymasz też 50 zł zniżki na cały kurs.

Okres próbny pozwoli Ci przetestować nasz kurs i naszą metodę. W pierwszym tygodniu otrzymasz wszystkie dostępy, przydzielimy Cię do grupy i wyjaśnimy szczegółowo zasady nauki na kursie. Od drugiego tygodnia zacznie się już intensywna nauka. Otrzymasz też pierwsze zadanie do wykonania.

Pod koniec drugiego tygodnia możesz przedłużyć kurs, dopłacając albo 540 zł (opłata za cały kurs) lub 190 zł (pierwsza rata, kolejne po 247 zł).

Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs, kliknij w nazwę języka, którego chcesz się uczyć na liście poniżej. Przeniesiemy Cię na stronę koszyka, gdzie będzie możliwość złożenia zamówienia.

Możesz za nie zapłacić tradycyjnym przelewem lub poprzez bramkę iMoje obsługiwaną przez ING Bank Śląski, gdzie możesz dokonać płatności BLIK-iem, przelewem automatycznym lub kartą kredytową.

Po zaksięgowaniu płatności wyślemy Ci w ciągu jednego dnia roboczego dalsze instrukcje mailem.

PS. Jeśli nie widzisz poniżej linków, oznacza to, że promocja wygasła. Masz czas do północy do piątku 17 września, by z niej skorzystać.

© SEKRETY POLIGLOTÓW 2019 

Oficyna Wydawnicza RIVAIL Konrad Jerzak vel Dobosz

ul. Wałbrzyska 11/85, 02-739 Warszawa, NIP: 125-114-38-49, REGON: 142085845

Polityka prywatności | Regulamin sklepu

>