Dziękuję!


Na samym początku chciałbym podziękować Ci za to, że jesteś na tej stronie. Wygląda na to, że chcesz od nowego roku wziąć się na poważnie za naukę wymarzonego języka. Mam nadzieję, że uda mi się Tobie w tym pomóc.


Nazywam się Konrad Jerzak vel Dobosz i możesz mnie pamiętać z udziału w programie "The Brain - Genialny Umysł", w którym byłem testowany ze znajomości kilkunastu języków obcych. Od wielu lat pomagam uczniom z całej Polski (i nie tylko) w nauce języków, a ze stworzonych przeze mnie kursów skorzystały tysiące osób, które uczyły się z nami kilkunastu języków.

Codziennie odpisuję na wiele wiadomości i widzę, że większość z Was ma jeden z kilku poniższych problemów. (Sprawdź, który z tych punktów najbardziej dotyczy Ciebie):

 • Nie wiesz, od czego zacząć - uczniowie mają często duże chęci, ale nie mają pojęcia, jak dokładnie się uczyć.
 • Ciągły brak czasu - biegasz z miejsca na miejsce: praca, obowiązki domowe. W tym rozgardiaszu ciężko znaleźć moment na naukę języka, nie mówiąc już o lekcjach z nauczycielem, które będziesz co chwilę odwoływać.
 • Brak efektów - być może próbowałeś(aś) już różnych aplikacji, lekcji w szkołach językowych, ale masz wrażenie, że stoisz w miejscu. Pomimo włożonego wysiłku wydaje Ci się, że wciąż stoisz w miejscu, bo nie potrafisz ułożyć nawet najprostszego zdania.
 • Brak motywacji - masz wrażenie, że szybko się wypalasz. Zaczynasz naukę, ale szybko z niej rezygnujesz.
 • Brak talentu - języki po prostu nie wchodzą Ci do głowy.

Pracując z tysiącami uczniów widzę jednak, że wszystkie z tych problemów da się łatwo pokonać.

Aby to zrobić, potrzebujesz SYSTEMU, czyli precyzyjnych instrukcji, które poprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces. Gdy najdzie Cię ochota do nauki, musisz wiedzieć, co masz danego dokładnie robić. Ważne też, by wykonywane przez Ciebie zadania były "przyjazne" dla mózgu. Nasz mózg to doskonałe narzędzie. Potrafi naprawdę wiele. Ale jak większość uczniów jest "zdolny, ale leniwy". Trzeba wiedzieć, jak się uczyć, by zabrał się do pracy.

A Ty? Czy masz jakiś system nauki? Czy wiesz, co robić, gdy najdzie Cię ochota na naukę języka?

Znajdź dobry system

Dobry system nauki jest więc oparty na metodach, które działają. Czy wiesz, że nie musisz wkuwać słówek, żeby same wchodziły Ci do głowy? Czy wiesz, że będziesz mieć lepszą wymowę, jeśli na początku nauki nic nie będziesz mówić? Czy wiesz, że powtarzanie tego samego wiele razy w ciągu dnia szkodzi zapamiętywaniu? Że lepiej rozłożyć powtórki na kilka dni, by mózg miał czas uporzadkować sobie wiedżę w czasie naszego snu?

Nauka w oparciu o dobrze przygotowany system może przynieść naprawdę dobre efekty.

Przeczytaj wypowiedzi uczniów, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach naszych kursów i zobacz, jak wiele potrafili nauczyć się w zaledwie 3 miesiące.

profile-pic
Aleksandra

Jak wyglądała Twoja sytuacja przed zapisaniem się na kurs: Problemem była dla mnie motywacja, dzięki której mogłabym uczyć się systematycznie. Mój tydzień pracy nie jest regularny, dużo podróżuję, więc na tradycyjnym kursie mogłabym mieć dużo nieobecności.

Co skłoniło Cię do zapisania: Możliwość nauki w domu oraz obietnicą skuteczności kursu.

Co najbardziej podobało Ci się na kursie? Forma prowadzenia. Całkowicie kontroluje kiedy się uczę. Widzę efekty nauki, a jednocześnie nie odczuwam ciężaru uczenia się języka.

Jak oceniasz efekty po zakończeniu kursu? Bardzo dobrze. Mam solidne podstawy i sporą orientację w systemie języka.

profile-pic
Ewa

Z jakimi problemami w nauce języka zmagałeś(aś) się, zanim zapisałeś(aś) się na nasz kurs? Kilka razy podchodziłam do nauki jednak za każdym razem nie udawało mi się wytrwać to momentu w którym rzeczywiście czegoś się uczę i widzę, że nauka ma sens.

Co skłoniło Cię do zapisania się na ten właśnie kurs? Bardzo podobała mi się forma online i to, że mogłam się uczyć wtedy kiedy to mi pasowało to najbardziej. Byłam również pełna nadziei, że osiągnę obiecywane efekty.

Co najbardziej podobało Ci się na kursie? Forma kursu online, to że uczyliśmy się naprawdę przydatnych zwrotów i oczywiście, że nadal mam bardzo dużo do nauki ale jestem w stanie nawiązać podstawową rozmowę w języku francuskim i wierzę, że jeśli tylko będę uczyć się systematycznie, prędko dojdę do oczekiwanego poziomu.

Jak oceniasz efekty nauki na zakończenie kursu? Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Zdecydowanie polecam ten kurs każdemu, kto zabierał się już kilka razy do nauki ale za każdym razem rezygnuje. Zainwestowane 3 miesiące naprawdę dadzą super efekty ;)

profile-pic
Beata Mieszkowska

Brakowało mi odwagi zeby sie odezwać. Wciaz uczyłam sie w szkołach językowych metoda klasyczna i stałam w miejscu.

Los rzucił mnie do Szwajcarii , w ktorej nawet robotnik czy sprzątaczka biegle włada co najmniej 3 jezykami. Bylo mi wstyd bo ja żadnego nie umiałam.

Metoda ta pozwoliła mi dużo szybciej rozumieć rozmowę. Zawsze było tak ze uslyszaną fraze musiałam sobie w głowie wyobrazić jako zapisane zdanie a potem wydukałam z możliwie wszystkimi błędami jakie tylko można bylo powiedzieć.

Uczylam sie jednocześnie dwóch języków. Niemieckiego, ktorego uczę sie już od 3 lat (obecnie mam 55), oraz francuskiego. Teraz po tym kursie odważniej i poprawnie zaczynam mowic. Bez kontroli świadomości pojawiają się slowa, ktorych wczesniej nie stosowałam (z zakresu kursu oczywiscie). Co do Francuskiego to oglądając filmy w tym języku duzo slow wychwytuje a nawet proste zdania rozumiem. Mieszkam w miejscu, ktorym francuski jest drugim językiem. Na pewno odważę się mówić. Dziękuję

profile-pic
Marta

Co sprawiało mi największy problem, zanim zapisałam się na kurs: Brak fajnych materiałów do nauki niderlandzkiego.

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs: Konrad wydał mi się osobą bardzo kompetentną, skoro zna tyle języków to wie, jak się uczyć. Musiał zatem stworzyć efektywny kurs do nauki języka. Ponadto możliwość korzystania z apki w telefonie.

Co najbardziej podobało mi się na kursie: Zdania były na czasie, takie z życia codziennego. Z apki w telefonie mogłam korzystać w dowolnym momencie, stojąc w kolejce czy jadąc autobusem. Do każdej fiszki można było zadać pytanie i zazwyczaj w ciągu 24h była odpowiedź.

Jak oceniam efekty nauki po 3 miesiącach: Biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej nie miałam styczności z niderlandzkim, uważam, że zbudowałam solidne podstawy do dalszej nauki.

profile-pic
Małgosia

Co było moim największym wyzwaniem, zanim zapisałam się na kurs... Brak systematyczności

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs... Autor kursu to poliglota. Stwierdziłam więc, że jest to osoba, która w temacie nauki języków wie o czym mówi ;) Czytałam wcześniej jego rady w przemawiały do mnie, wszystkie zawarte tam informacje

Co podobało mi się najbardziej na kursie... Fiszki jakie codziennie dostawałam. Fakt że nie musiałam ich sama tworzyć, czyli tracić czas na ich samodzielne wpisywanie. Do każdej fiszki jest tez wymowa. Dodatkowo wykorzystywane są mechanizm rywalizacji między grupami, ci dodatkowo mobilizuje, oraz fakt, że ucząc się możesz pomagać innym. Wszystko to razem wzięte, z punktu widzenia dodatkowej „motywacji” do codziennej nauki jest genialne

Jak oceniam efekty nauki... Oczywiście wszystko zależy od tego ile czasu poświęcisz na naukę. Należy przygotować się, że będzie to co najmniej godzina dziennie. Codziennie ;) przez cały czas trwania kursu. Efekty - gwarancja, że będziecie potrafili wypowiadać się w języku którego się uczyliście na podstawowe tematy. To że będziecie mówić jest pewne, od Waszej indywidualnej pracy będzie zależeć tylko zasób waszego słownictwa.

profile-pic
Kasia Boś

Zawsze chciałam nauczyć się szwedzkiego, ale nie miałam możliwości żeby zapisać się na kurs stacjonarny.

Bardzo lubię kursy Konrada. Mam fantastyczne doświadczenia i efekty nauki na wcześniejszych kursach - włoskiego i portugalskiego. Myślę że tylko tutaj mogę się nauczyć każdego, nawet bardzo rzadkiego języka.

Bardzo lubię pracę z fiszkami, zadania grupowe, tę niezwykłą podróż po danym kraju w trakcie kursu.

W ciągu trzech miesięcy nauczyłam się naprawdę bardzo dużo. Teraz ten dziwny, ale piękny język podoba mi się jeszcze bardziej, więc jest świetnie.

profile-pic
Tetiana Pajoł

Kiedy ostatni raz chodziłam na lekcji z angielskiego, zauważyłam, że nauczycielka nie mówi z uczniami po angielsku i wtedy rzuciłam te lekcje.

Co skłoniło Cię do zapisania się na ten właśnie kurs?: Najpierw to doświadczenie Pana Konrada Jerzaka vel Dobosza oraz metody poliglotów w uczeniu się jakiegokolwiek języka. Niektóre metody poliglotów znam z własnego doświadczenia, ponieważ nauczyłam się polskiego do poziomu zaawansowanego. Na kursie jednocześnie mogłam ćwiczyć i polski, i angielski :)

Wszystko się spodobało, ale najbardziej mi się podoba po kursie moja wymowa i melodia zdań, kiedy mówię. Dzięki fiszkom udało się dużo złapać na słuch. Codzienna praca (do 2 godzin) z fiszkami spowodowała, że nawet we śnie kilka razy słuchałam angielski. Intensywność i efektywność online kursu bardzo wysokiego poziomu.

Jestem bardzo zadowolona i kupiłam już kurs dla średnio zaawansowanych moduł 1. Widzę, że to, co kiedyś wydawało się ciężkim, może być easy.

profile-pic
Kasia

Często brakowało mi systematyczności i motywacji do nauki.

Po fantastycznej przygodzie "W 90 dni dookoła włoskiego" (którą kontynuuję), postanowiłam również zacząć naukę portugalskiego... I kolejny raz nie żałuję swojej decyzji.

Całość kursu - aplikacja do nauki fiszek, zadania, współpraca z innymi, cele charytatywne...no i tajemnicze nagrody sprawiły, że moje problemy związane zarówno, z brakiem motywacji, jak i systematyczności odeszły w niepamięć. To połączenie zalet tradycyjnego kursu językowego i tego w wersji online. Uczymy się sami, o dogodnej porze, ale przecież nie samotnie, bo w grupie i pod kierunkiem fantastycznego nauczyciela. Słyszymy native speakera, ale zawiłości językowe wyjaśniane są w języku polskim. Nie ruszamy się z miejsca, ale jednocześnie mamy szansę podróżować po najciekawszych zakątkach danego kraju.

W ten kurs trzeba włożyć sporo wysiłku i uczyć się codziennie, ale warto. Efekty z pewnością zaskoczą każdego. Jestem przekonana, że ci, którzy naprawdę chcą się nauczyć języka obcego, właśnie znaleźli odpowiedni kurs!

profile-pic
Sebastian Szymkowiak

Co było moim największym wyzwaniem, zanim zapisałem(am) się na kurs... Brak systematyczności. Przy moim nieprzewidywalnym kalendarzu zadań służbowych i pozasłużbowych, zapisanie się na kurs stacjonarny o stałych porach zajęć nie wchodziło w grę. Podobnie wyglądały zajęcia w indywidualnym toku: spotykałem się z lektorem raz w tygodniu, pracowaliśmy przez godzinę lub dwie, a przez resztę tygodnia miałem się tego nauczyć. Z tym bywało różnie: na początku całkiem nieźle (pierwszy zapał), później już coraz gorzej. Albo brakowało czasu, albo chęci, a czasem po prostu sił po gorszym dniu. Najczęściej przychodziłem więc na kolejne zajęcia niezbyt dobrze przygotowany, stąd i ta forma nauki zakończyła się niepowodzeniem.

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs... Przede wszystkim ciekawość. Formuła tego kursu bardzo mi odpowiadała: zajęcia online w domu i sam ustalam porę nauki. Poza tym uznałem, że skoro wcześniejsze próby nie przyniosły sukcesu, to i tak nie mam nic do stracenia. Obejrzałem również występ Konrada w programie "Genialny umysł" - kompetencje Konrada były poza wszelką dyskusją i ostatecznie mnie przekonały.

Co podobało mi się najbardziej na kursie... Regularność nauki. Rzeczywiście, wystarczało 15-20 minut dziennie, aby opracować materiał z danego dnia. Zgodnie z sugestiami Konrada nie zwiększałem limitu i dobrze: w późniejszym etapie poziom trudności rósł i metoda "jedzenia małą łyżeczką" okazała się bardzo "lekkostrawna". Nawet nadrobienie kilkudniowych zaległości nie stanowiło większego problemu, choć zdecydowanie łatwiej było uczyć się z dnia na dzień.

Jak oceniam efekty nauki... Absolutnie się nie zawiodłem, efekty oceniam bardzo pozytywnie, aczkolwiek podchodzę do nich z należytą pokorą. Konrad gwarantował poziom B1 i myślę, że na tym poziomie właśnie jestem (choć to zaledwie połowa drogi do bardzo dobrej znajomości języka). Po dwóch miesiącach kursu znów mogłem bez większych problemów rozmawiać z Niemcami, pierwszy raz od 25 lat! Oczywiście, brakowało znajomości pewnych słówek czy zwrotów, ale nawet jeśli nie wszystkie słowa w zdaniu mogłem zrozumieć, to zwykle poprawnie odczytywałem jego kontekst. Znakomitą forma sprawdzenia swojej wiedzy były "mini-wyspy", które pojawiły się w Anki w ostatnich dwóch tygodniach kursu. Dzięki nim zdałem sobie sprawę jak dużo się przez tych 13 tygodni nauczyłem - pokazały mi jednak również obszary, w których muszę jeszcze sporo popracować, już we własnym zakresie. Konrad wytyczył pewien szlak, teraz trzeba nim po prostu pójść dalej ;-)

Takich opinii mamy dziesiątki. Możesz odświeżyć stronę, by zobaczyć kolejne. Jak widzisz, na kurs często trafiają osoby w różnym wieku, które wcześniej miały trudności w nauce. Nie potrafiły się odnaleźć w szkołach językowych czy na tradycyjnych kursach.

Gdy jednak pokazaliśmy im drogę i wyjaśniliśmy krok po kroku, co mają robić, brak motywacji zniknął.

Na kursie nasi uczniowie uczą się średnio 4-5 dni w tygodniu, a ok. 20-30% z nich uczy się codziennie, choć wcześniej ciężko było usiąść im do nauki nawet na chwilę.

To, na czym najbardziej mi zależy, to efekty

Chcę przede wszystkim skupić się na tym, by moi uczniowie krok po kroku zdobywali niezbędne umiejętności. Nie obiecuję przy tym gruszek na wierzbie. Moje kursy wymagają wysiłku. Nie będziesz uczyć się przez sen. Trzeba włożyć w nie trochę pracy, ale jest to o wiele łatwiej zrobić, gdy wysiłek przynosi efekty, prawda?

Wprowadziłem też coś, czego na rynku kursów językowych praktycznie nie było. Jako chyba jedyni dajemy gwarancję sukcesu. Jeżeli kurs nie spełnia czyichś oczekiwań, zwracamy takiej osobie pieniądze.

Chcę, by nasza współpraca była oparta na wzajemnym zaufaniu. Ja przekazuję Ci narzędzia, służę pomocą w czasie kursu, daję system nauki, a Ty pracujesz zgodnie z moim zaleceniami i obserwujesz efekty.

Jeżeli doczytałeś(aś) do tego miejsca, z pewnością chcesz zacząć naukę języka i zastanawiasz się, od czego zacząć.

Mam dla Ciebie zatem propozycję

Już 29.08.2023 r. rusza kolejny sezon naszych kursów dla początkujących (już szesnasty). Będziemy wspólnie uczyć się wybranego przez Ciebie języka przez 90 dni, czyli 3 miesiące.

Dlaczego 3 miesiące? To niezbyt długi okres, dzięki czemu łatwiej Tobie się zmobilizować do regularnej nauki, a z drugiej strony - wystarczający, by zobaczyć efekty, zarówno jeśli chodzi o rozumienie języka ze słuchu, jak i mówienie, czyli umiejętności językowe, które sprawiają uczniom największy problem.

Jak wygląda kurs dla początkujących?

 • Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie uczyły się nigdy języka lub pomimo wcześniejszej nauki nie potrafią w tym języku jeszcze nic powiedzieć.
 • Kurs obejmuje najważniejsze zagadnienia gramatyczne i leksykalne dla poziomu A1-A2.
 • Uczysz się z naszą aplikacją Globott, w której znajdziesz fiszki i materiały video, które prowadzą Cię przez cały proces krok po kroku. Dzięki temu możesz pracować w dowolnym miejscu i o dowolnej godzinie.
 • Nie jesteś jednak sam(a). Tym różnimy się od wielu aplikacji, które znajdziesz na rynku. Masz cały czas wsparcie nauczyciela. Możesz zadawać pytania, jeśli czegoś nie rozumiesz lub jeżeli masz jakieś trudności.
 • Uczniowie pracują też w grupach (do 10 osób), w których mogą wspólnie omawiać postępy, a także wykonywać cotygodniowe zadania, dzięki którym mają szansę na zdobywanie nagród.
 • Na kursie nie wkuwasz słówek ani nie uczysz się na pamięć reguł gramatycznych. Pracujesz z odpowiednio dobranymi zdaniami, dzięki czemu kluczowe konstrucje i słowa wchodzą praktycznie same do głowy.
 • Gdy uczysz się regularnie, wspieramy w Twoim imieniu cel charytatywny, co stanowi dodatkową motywację do nauki.

Ile kosztuje kurs i co przygotowałem dla Ciebie?

Standardowo kurs kosztuje 597 zł (za 3 miesiące) lub trzy raty po 247 zł każda.

Tak, jak już wspominałem, przygotowałem dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Tylko teraz możesz wykupić okres próbny za jedyne 7 zł, dzięki czemu otrzymasz też 50 zł zniżki na cały kurs.

Okres próbny pozwoli Ci przetestować nasz kurs i naszą metodę. W pierwszym tygodniu otrzymasz wszystkie dostępy, przydzielimy Cię do grupy i wyjaśnimy szczegółowo zasady nauki na kursie. Od drugiego tygodnia zacznie się już intensywna nauka. Otrzymasz też pierwsze zadanie do wykonania.

Pod koniec drugiego tygodnia możesz przedłużyć kurs, dopłacając albo 540 zł (opłata za cały kurs) lub 190 zł (pierwsza rata, kolejne po 247 zł).

Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs, kliknij w nazwę języka, którego chcesz się uczyć na liście poniżej. Przeniesiemy Cię na stronę koszyka, gdzie będzie możliwość złożenia zamówienia.

Możesz za nie zapłacić tradycyjnym przelewem lub poprzez bramkę iMoje obsługiwaną przez ING Bank Śląski, gdzie możesz dokonać płatności BLIK-iem, przelewem automatycznym lub kartą kredytową.

Po zaksięgowaniu płatności wyślemy Ci w ciągu jednego dnia roboczego dalsze instrukcje mailem.

PS. Jeśli nie widzisz poniżej linków, oznacza to, że promocja wygasła. Masz czas do północy do piątku 17 września, by z niej skorzystać.

© SEKRETY POLIGLOTÓW 2019 

Oficyna Wydawnicza RIVAIL Konrad Jerzak vel Dobosz

ul. Wałbrzyska 11/85, 02-739 Warszawa, NIP: 125-114-38-49, REGON: 142085845

Polityka prywatności | Regulamin sklepu

>