Sekrety poliglotów – książka

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

book3d17 sekretów, które pozwolą Ci opanować dowolny język obcy

 • Gdy próbuję mówić po angielsku, ogarnia mnie panika i nie jestem w stanie powiedzieć ani słowa.

 • Nauka słówek sprawia mi problemy. Uczę się ich na pamięć, ale po kilku dniach już żadnego nie pamiętam.

 • Mam za słabą pamięć, żeby opanować język obcy. Uczę się już długo, ale czuję, że stoję w miejscu.

 • Nie mam czasu na naukę języków obcych.

 • Próbuję oglądać programy po angielsku, ale nic nie rozumiem. Chyba nie mam talentu do języków.

Czy powyższe stwierdzenia dotyczą także Ciebie? Czy wiesz, że według danych Komisji Europejskiej tylko 18% Polaków mówi po angielsku? Dlaczego mamy tak wielkie problemy z nauką języków obcych? Spędzamy tyle lat w szkole, chodzimy na kursy, a większość z nas nie jest w stanie używać tego języka, nie mówiąc już o pozostałych.

Nazywam się Konrad Jerzak vel Dobosz. W liceum trafiłem do słabszej grupy z języka angielskiego. Do dziś pamiętam, jak moi koledzy śmiali się, gdy źle wymawiałem niektóre słowa. Nie radziłem sobie z odmianą czasowników, co doprowadzało moją nauczycielkę do rozpaczy. Moich rodziców nie było stać na dodatkowe kursy, ani na wysłanie mnie za granicę, gdzie mógłbym szlifować język. Wydawało się, że byłem na straconej pozycji. Nie miałem ani talentu, ani wsparcia bliskich…

Rok temu warsztatach, które prowadziłem w Krakowie, podszedł do mnie pewien chłopak. Przyjechał z innego miasta specjalnie, żeby wziąć udział w moim szkoleniu. Powiedział, że uczył się angielskiego w technikum, ale zupełnie  nie radził sobie z tym językiem. Wiadomo, jak wygląda nauka w szkole. Przypadkiem trafił jednak na moją książkę ,,Sekrety poliglotów”, która zainspirowała go do działania. Zaczął stosować się do rad, które opisałem i w ciągu kilku miesięcy nauczył się angielskiego na tyle dobrze, by móc się w nim bez żadnego problemu komunikować. ,,Dziś uczę się norweskiego. Moim marzeniem jest wyjazd do Norwegii” – dodał.

Jak do tego doszło, że z człowieka, który dawniej nie radził sobie z językami przeobraziłem się w osobę, która prowadzi szkolenia językowe w różnych miejscach w Polsce i pomaga innym?

poliglota
Gdy miałem 17 lat przeczytałem autobiografię polskiego dziennikarza Zygmunta Broniarka, w której opisywał, w jaki sposób nauczył się siedmiu języków obcych. Pomyślałem, że pomimo moich wcześniejszych porażek podobnie jak on chciałbym zostać poliglotą. Początkowo zabrałem się za naukę języków tradycyjnymi metodami, ale nie osiągnąłem żadnego sukcesu. Zacząłem więc przyglądać się metodom, które stosowali i wciąż stosują ludzie władający kilkunastoma, a nawet kilkudziesięcioma językami. Mimo że każdy poliglota miał własną metodę, dostrzegłem, że istnieją pewne elementy wspólne, które wykorzystywali wszyscy. Postanowiłem sprawdzić je w praktyce, dzięki czemu zacząłem skutecznie poznawać kolejne języki. Dziś mówię dobrze przynajmniej w siedmiu-ośmiu językach, a kilkanaście innych znam trochę słabiej, choć miałem już okazję używać każdego z nich. Rozmawiałem w suahili z kolegą z Tanzanii, targowałem się w hindi niedaleko Taj Mahal, napisałem pracę magisterską po francusku, przetłumaczyłem książkę Janusza Korczaka na język portugalski, tłumaczyłem konferencję prasową hiszpańskiego piłkarza w Ekstraklasie…

Większość ludzi myśli, że nauczenie się języka wymaga czasu i olbrzymiego wysiłku. Uważają tak dlatego, że nikt nie wytłumaczył im, na czym polega nauka języka obcego. Głęboko wierzę, że każdy z nas potrafi nauczyć się angielskiego i dowolnego innego języka, jeśli tylko będzie wiedział, jak za to się zabrać.

 • Wyobraź sobie, że możesz swobodnie rozmawiać w języku obcym. Mówisz płynnie, nie musisz tłumaczyć sobie poszczególnych zdań w myślach i rozumiesz, o czym mówią Twoi rozmówcy.
 • Wyobraź sobie, że nauka nie jest monotonna i nudna. Nie musisz wkuwać słówek ani ślęczeć nad gramatyką.
 • Wyobraź sobie, że dzięki znajomości języka możesz wreszcie zrobić kolejny krok w swojej karierze i otrzymać lepiej płatną pracę, w której poczujesz się bardziej spełniony.

To wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Chciałbym umożliwić także i Tobie odniesienie sukcesu, dlatego przygotowałem dla Ciebie specjalną promocję. Jeżeli teraz kupisz książkę, otrzymasz dostęp do nagrania z 3-godzinnego szkolenia, które poprowadziłem wraz z brazylijskim poliglotą Marlonem Couto Ribeiro. Dzięki temu otrzymasz oba produkty praktycznie za połowę ceny. Moim marzeniem jest pomóc ludziom takim jak Ty, którzy do tej pory byli sfrustrowani nauką. 

Nie zaoferuję Ci magicznych metod za duże pieniądze. Nie obiecam, że będziesz mówić po angielsku za kilka godzin. Nauka języka obcego wymaga czasu, ale z pewnością da się ją zorganizować tak, by była przyjemna i dużo skuteczniejsza. Tego właśnie dowiesz się z książki ,,Sekrety poliglotów”. Znajduje się ona na pierwszym miejscu listy bestsellerów w kategorii ,,Języki obce” na legimi.com, czyli na jednej z największych platform sprzedających e-booki w Polsce. Czytelnicy oceniają ją bardzo wysoko, co niezmiernie mnie cieszy.

bestselleryKsiążka w wersji papierowej kosztuje tylko 29,90 zł + koszty wysyłki. Jak widzisz, inwestycja jest niewielka, a korzyści ogromne.

Dziś za tę cenę oprócz książki otrzymasz też kurs video, który sprzedajemy za 30 zł. Oszczędzasz zatem połowę ceny.

Z książki i z kursu dowiesz się między innymi:

 • Jak funkcjonuje nasza pamięć i jak zoptymalizować proces nauki, aby nie zapomnieć tego, czego się nauczyliśmy.
 • Jak poprawić naszą wymowę.
 • Jak osiągać postępy, gdy nie mamy czasu na naukę.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości, zapraszam Cię także do przeczytania recenzji książki opublikowanych na różnych blogach i portalach:

Sekrety poliglotów dla osób chcących nauczyć się obcego języka są według mojej skromnej opinii nieodzowną pozycją, po którą należy sięgnąć. Do czasu jej przeczytania nie miałam pojęcia, jak wiele błędów popełniam. Po jej przeczytaniu, te błędy stały się tak oczywiste, że nawet odrobinę mi wstyd.

Jak skutecznie uczyć się języków obcych? Czyli kilka słów o „Sekretach poliglotów” – portal timeto.pl

Pan Konrad pisze bardzo precyzyjnie, prosto, rzeczowo, przytaczając konkretne przykłady. Nie ma w tej książce nic niezrozumiałego.

Blog Nietypowe recenzje

kup-teraz

Życzę Ci miłej lektury i sukcesów w nauce języków obcych. Trzymam za Ciebie kciuki!

Konrad Jerzak vel Dobosz

PS. Masz jeszcze wątpliwości? Zobacz kilka opinii o książce i naszych szkoleniach opublikowanych na Facebooku.opinia_a

opinia_b

opinia_cPS 2. A jeśli chcesz się przekonać, jak mówię w różnych językach, obejrzyj filmik, który nagrałem z moimi dwiema córkami:

PS 3. Będzie mi bardzo miło, jeśli przy okazji polubisz fanpage mojej ksiażki.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

>
%d bloggers like this: