16 listopada, 2016 in Blog

Mamy dla Was świetną wiadomość. Już niedługo zamierzamy ruszyć z serią podcastów prowadzonych przez autora książki “Sekrety poliglotów” Konrada Jerzaka vel Dobosza. Idea podcastów jest bardzo prosta – chcemy Wam pomóc w nauce, dowiedzieć się, z jakimi trudnościami się zmagacie, a także zaprosić do studia ciekawych gości, którzy podzielą się z nami swoimi inspirującymi historiami.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy, z którymi się zmagacie, zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety. Na jej podstawie będziemy przygotowywać pierwsze odcinki podcastu:

ankieta

https://goo.gl/forms/LA1hacPfksJFBcbh2

A oto kilka odpowiedzi na pytania dotyczące naszych podcastów:

Jak często podcasty będą się ukazywać?

Postaramy się je publikować przynajmniej raz na dwa tygodnie, a docelowo nawet i raz w tygodniu.

W jakim języku będą nagrywane?

Po polsku. Chcemy pomóc także ludziom, którzy nie znają dobrze żadnego języka obcego i nie mogą korzystać z angielskojęzycznych materiałów czy podcastów. Być może uda się w przyszłości nagrać rozmowy także z gośćmi z zagranicy w innym języku niż polski – wówczas postaramy się opublikować dwie wersje: jedną oryginalną i drugą z tłumaczeniem na polski.

Czy w podcastach będą poruszane tematy związane tylko z nauką języków obcych?

Nie. Mamy zamiar wplatać także inne tematy pośrednio związane z językami, np. ciekawe historie podróżnicze, opowieści o innych kulturach, o ciekawych ludziach, którzy dzięki znajomości języków, osiągnęli coś wyjątkowego. Będziemy także sporo mówić o produktywności, organizowaniu własnego czasu itp. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak długie będą podcasty?

Jeżeli czytaliście książkę “Sekrety poliglotów”, wiecie dobrze, że zależy nam na konkretach, a nie laniu wody. Dlatego też podcasty będą trwały nie dłużej niż pół godziny.

W jaki sposób mogę wesprzeć nagrywanie podcastów?

Jeśli masz ciekawy pomysł, który warto poruszyć albo jesteś w stanie pomóc nam zaprosić interesującego gościa, skontaktuj się z nami mailowo na adres: info@sekretypoliglotow.pl

About the author 

Konrad Jerzak vel Dobosz

Autor książki "Sekrety poliglotów", poliglota, uczestnik programu "The Brain -
Genialny umysł", w którym był testowany ze znajomości 14 języków obcych; jeden z organizatorów warsztatów językowych odbywających się od 2014 r. w Polsce.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page

E-book Title
>
%d bloggers like this: