
Kurs tureckiego
on-line dla początkujących
Start najbliższego sezonu: 28 marca 2023 r. (zapisy do 26 marca 2023 r.)
- Czy zawsze marzyłeś(aś) o tym, by zacząć uczyć się tureckiego, ale brakuje Ci wciąż czasu na naukę?
- Chcesz zacząć naukę tureckiego, ale nie wiesz, jak się za to zabrać i od czego zacząć?
- Chętnie rozpocząłbyś naukę tureckiego, ale nauka w szkole językowej nie jest dla Ciebie?
- Uczyłeś(aś) się tureckiego dawno temu i chcesz go odświeżyć. Mówisz o sobie, że jesteś wiecznie początkującą lub wiecznie początkującym?
- Nigdy nie uczyłeś(aś) się tureckiego lub jesteś na poziomie co najwyżej A1 (znasz trochę słów i zwrotów, ale nie potrafisz przeprowadzić rozmowy w tym języku)?
- Chcesz szybko opanować podstawy języka, np. aby móc wykorzystać go w pracy, na wakacjach lub w rozmowach z członkami rodziny, którzy pochodzą z innych krajów?
Jeśli tak, zapisz się na nasz kurs tureckiego dla początkujących
- Kurs tureckiego trwa tylko 12 tygodni, w czasie których uczymy się podstaw tureckiego
- Przygotował go i opracował poliglota Konrad Jerzak vel Dobosz, który wziął udział w programie The Brain - Genialny Umysł w telewizji Polsat, gdzie był testowany ze znajomości 14 języków obcych
- W czasie kursu uczysz się w dowolnym momencie i miejscu - nie ma tradycyjnych lekcji o sztywnych godzinach.
Kim jest autor kursu?
- uczestnik programu "The Brain. Genialny umysł"
- autor książki "Sekrety poliglotów" oraz współautor książek "Jak uczyć się języków" i "Więcej niż słówka"
- poliglota mówiący w 14+ językach
- organizator warsztatów językowych, w których wzięło udział ponad 300 osób z całej Polski
- filolog, tłumacz, specjalista od różnic międzykulturowych
Jak będzie przebiegał kurs?
Podział na grupy
- Uczniowie zostają przydzieleni do grupy i dołączają, do innych osób, które są zapisane na nasz kurs tureckiego.
- Co tydzień we wtorek startuje kolejny sezon kursów, w czasie którego uczniowie pracują przez 12 tygodni (ok. 3 miesiące).
- Raz w tygodniu uczniowie otrzymują kolejną porcję materiałów do nauki i zadania do wykonania.
Aplikacja Globott
- Uczniowie uczą się w domu na swoim telefonie lub komputerze o dowolnej porze dnia. Nie ma lekcji o ustalonych godzinach. Pracujemy w przygotowanej na potrzeby kursu aplikacji Globott, w której pojawiają się specjalnie przygotowane fiszki, w których poznajemy w mgnieniu oka nowe zdania. Aplikacja wykorzystuje sztuczną inteligencję do planowania tempa, w jakim dany uczeń ma przerabiać i powtarzać materiał, więc szybkość i intensywność jest dopasowywana do każdego ucznia indywidualnie.
- Kurs wykorzystuje najnowsze techniki zwiększania motywacji, dzięki czemu nauka staje się wciągająca i sprawia większą przyjemność. Nasi uczniowie uczą się średnio 4-5 dni w tygodniu, choć nie ma lekcji o ustalonych godzinach.
Jak wygląda nauka?
- Uczniowie słuchają tylko nagrań native speakerów, unikając interferencji błędnej wymowy innych uczniów lub nauczyciela.
- Nasi uczniowie poznają najważniejsze struktury i słownictwo języka obcego, które pozwoli im na prowadzenie rozmów na większość podstawowych tematów już po kilku miesiącach nauki.
- Kurs został przygotowany w taki sposób, by uczniowie przeszli przez cały cykl uczenia się. Dzięki temu jest on odpowiedni dla każdego stylu: ognia, wody, powietrza i ziemi, a także rozwija wszystkie cztery umiejętności językowe: słuchanie, pisanie, mówienie i czytanie.
- Uczniowie biorą udział w ciekawych zadaniach, w czasie których będą mogli sprawdzić znajomość języka obcego.
- Uczestnicy kursu mogą wspólnie współpracować, zadawać pytania do poszczególnych fiszek lub tematów
- Kursanci otrzymują ciekawe nagrody za wykonane zadania.
- Część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży kursu zostanie przeznaczona na cel charytatywny. Jeżeli będziesz uczyć się codziennie przez tydzień, przeznaczymy w Twoim imieniu 5 zł na jeden z celów, który wspieramy.
- Uczestnicy zaczynają naukę od zera, a celem jest osiągnięcie poziomu pozwalającego na porozumiewanie się w podstawowym zakresie w wybranym języku obcym (poziom A2-B1).
Ekran główny kursu

Jakie są elementy kursu?
Uczniowie mają do dyspozycji różne narzędzia, które pomagają im w nauce języka. Są to:
- Fiszki ze specjalnie przygotowanymi zdaniami, w tym możliwość zadawania pytań bezpośrednio do zdań.
- Dialogi (od tygodnia nr 3 uczniowie otrzymują po 5 dialogów tygodniowo)
- Możliwość przesyłania tekstów do korekty (od tygodnia nr 8)
- Baza artykułów wyjaśniających tematy z zakresu gramatyki i słownictwa.
- Zadania do wykonania, za które przyznawane są nagrody.
- Stała pomoc nauczyciela
- Wsparcie innych kursantów

Przykład fiszki z kursu
Tempo nauki
Uczniowie decydują sami o tym, jakie tempo nauki wybierają. Każdy otrzymuje 200 fiszek ze zdaniami na tydzień, ale to uczeń decyduje, z iloma będzie pracować codziennie.
Mają do wyboru trzy podstawowe tempa, ale można je dowolnie zmieniać w czasie trwania kursu:
- Powolne tempo 🚲: Uczeń otrzymuje 10 nowych zdań do nauki dziennie i do 40 powtórek zdań z poprzednich dni.
- Normalne tempo 🚗: Uczeń otrzymuje 30 nowych zdań do nauki dziennie i do 100 powtórek zdań z poprzednich dni.
- Intensywne tempo 🚀: Uczeń otrzymuje 60 nowych zdań do nauki dziennie i do 200 powtórek zdań z poprzednich dni.
Czy jest jakaś gwarancja rezultatów?
- Jesteśmy przekonani, że ucząc się naszymi metodami, będziesz w stanie osiągnąć naprawdę dobre rezultaty już po 12 tygodniach nauki. Wierzymy w to, że nasza metoda sprawdzi się w przypadku znacznej większości uczniów niezależnie od ich wieku, predyspozycji oraz wcześniejszych doświadczeń w nauce.
- Jeżeli jednak z jakichś powodów nie będziesz ustasyfakcjonowany(a) osiągniętymi rezultatami, a będziesz uczyć się regularnie przez 3 miesiące zgodnie z naszymi zaleceniami, zwrócimy Ci całą kwotę zapłaconą za kurs.
- Jeśli wybierzesz płatności ratalne za kurs, możesz z niego też w każdej chwili zrezygnować bez konieczności opłacania kolejnych rat.
Jak efekty nauki oceniają uczniowie poprzednich sezonów?
- W poprzednich sezonach wzięły udział już setki uczniów. Oto niektóre z ich opinii na temat przebiegu kursu i osiągniętych na nim rezultatów:

Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs... Z pewnością postać Konrada, który swoimi osiągnięciami przekonał mnie, że wie jak skonstruować kurs aby był skuteczny.
Co podobało mi się najbardziej na kursie... To, że miałam kontakt codziennie z językiem. To, że najpierw słuchaliśmy i ogólnie dużo osłuchiwaliśmy się z językiem. Wyspy też świetny pomysł.
Jak oceniam efekty nauki... Myślę, że nauczyłam się sporo, zwłaszcza jeśli chodzi o osłuchanie języka, ma to ogromne znaczenie jeśli uczymy się języka w kraju ojczystym, tak jak w moim przypadku gdzie w mieszkając w Polsce nie mam podczas nauki zwykle kontaktu z rzeczywistym angielskim. Codzienna machina powtórek jest też świetna, nie znałam wcześniej Anki, a teraz nie wyobrażam sobie lepszego narzędzia. Codzienny nadzór przez wrzucanie kolejnych zwrotów jest mobilizujący, a zwiększanie szybkości przerabiania materiału bardzo mobilizująca. To najlepszy kurs w jakim brałam udział. Nie było pojedynczych słówek oderwanych z kontekstu, które po czasie ulatują i trzeba ich uczyć się jeszcze raz. System kursu działał tak, że przez cały czas trwania było obecne takie uczucie ciągłego wsparcia, motywowania przez zespół administratorów kursu to stwarzało niepowtarzalną atmosferę.

Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w kursie i miło zaskoczona jego organizacją. Próbowałam uczyć się języków na różnych kursach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Jednak kurs prowadzony przez Konrada dał mi, nauczył mnie najwięcej w tak krótkim czasie. Wydawałoby się, w internetowym kursie jesteśmy sami z komputerem. Ale tak nie było. Konrad czuwał nad nami, przekazał nam ogromną wiedzę, odpowiadał na pytania, motywował do nauki. Był WSPANIAŁYM nauczycielem. Sądzę, że spotkamy się na kolejnym kursie :-)

Zanim zapisałam się na kurs, miałam problemy z wypracowaniem systematyczności w nauce, obawy przed mówieniem, a także nie widziałam zbyt dużych efektów podejmowanego przeze mnie wysiłku. Często też nauka mnie po prostu nudziła.
Do zapisania się na kurs skłoniła mnie osoba Konrada, zapowiedź nauki bez powtarzania pojedynczych słówek oraz inna formuła kursu od tych, które do tej pory znałam.
Bardzo spodobało mi się "inne podejście do tematu", dzięki czemu nauka nie była nudna i szybo zauważyłam efekty. Współpraca zamiast rywalizacji. Super, że dzięki punktom za naukę mogliśmy zbierać pieniądze na cel charytatywny. Była to dodatkowa mobilizacja.
Na kursie nauczyłam się więcej niż się spodziewałam, wypracowałam w sobie systematyczność, nie słucham już bezmyślnie np. piosenek, ale staram się wychwytywać znajome słowa czy zdania. Przekonałam się też, że nie muszę mówić idealnie poprawnie aby zacząć rozmawiać. Wreszcie ruszyłam z miejsca. Gorąco polecam ten kurs.

Brakowało mi odwagi zeby sie odezwać. Wciaz uczyłam sie w szkołach językowych metoda klasyczna i stałam w miejscu.
Los rzucił mnie do Szwajcarii , w ktorej nawet robotnik czy sprzątaczka biegle włada co najmniej 3 jezykami. Bylo mi wstyd bo ja żadnego nie umiałam.
Metoda ta pozwoliła mi dużo szybciej rozumieć rozmowę. Zawsze było tak ze uslyszaną fraze musiałam sobie w głowie wyobrazić jako zapisane zdanie a potem wydukałam z możliwie wszystkimi błędami jakie tylko można bylo powiedzieć.
Uczylam sie jednocześnie dwóch języków. Niemieckiego, ktorego uczę sie już od 3 lat (obecnie mam 55), oraz francuskiego. Teraz po tym kursie odważniej i poprawnie zaczynam mowic. Bez kontroli świadomości pojawiają się slowa, ktorych wczesniej nie stosowałam (z zakresu kursu oczywiscie). Co do Francuskiego to oglądając filmy w tym języku duzo slow wychwytuje a nawet proste zdania rozumiem. Mieszkam w miejscu, ktorym francuski jest drugim językiem. Na pewno odważę się mówić. Dziękuję

Co było moim największym wyzwaniem, zanim zapisałam się na kurs... Chciałam nauczyć się wszystkiego na pamięć. Myślałam, że jeśli przyswoję mnóstwo słówek, to reszta przyjdzie sama. Ciężko mi było wypowiedzieć się w obcym języku, gdyż nie umiałam spontanicznie wymyślić pytań czy odpowiedzi. Oczywiście brak regularności i motywacji też nie pomagają. Jeszcze jednym problemem był brak planu nauki: co? kiedy? i jak długo? od czego zacząć? jakie materiały wykorzystać? Tutaj otrzymujemy jasny plan nauki i potrzebne do tego materiały.
Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs... Zapisałam się ze względu na możliwość uczenia się w domu, czy gdziekolwiek indziej oraz dowolny czas na naukę. Odnalezienie sił do wyjścia na wieczorne zajęcia stacjonarne czasami graniczyło z cudem. Zaintrygowała mnie też możliwość współpracy w grupie, podobał mi się element rywalizacji i grywalizacji, zdobywania punktów i dzięki temu zdobywania tajemniczych nagród. Przeczytałam opinie innych uczestników i postanowiłam spróbować.
Co podobało mi się najbardziej na kursie... Najbardziej podobało mi się porcjowanie wiedzy. Nagrody w tle motywowały a ciekawe dodatkowe zadania zmuszały do większego wysiłku i poznania nie tylko suchych formułek ale też żywego języka. Motywowały do samodzielnego szperania i odnajdywania innych ciekawych zdań, powiedzeń oraz intrygującego ich użycia.
Jak oceniam efekty nauki... Ten kurs pomógł mi przyswoić podstawową wiedzę na temat użycia języka. Praca z Anki przyniosła efekty w możliwości zrozumienia prostych tekstów pisanych, artykułów z gazet a nawet rozumienia ze słuchu prostych wypowiedzi bez wysiłku. Słuchając radia niemieckiego udaje mi się wyłapać pojedyncze słowa i zdania. Oczywiście słownictwo jest jeszcze na poziomie podstawowym, ale przecież to dopiero początek przygody z językiem niemieckim. Zawsze mi się wydawało, że jest to język nieprzyjazny, twardy, zbyt hardy i zdystansowany, żeby można było się go uczyć z przyjemnością. Ten kurs obalił moje myślenie a nauka była właśnie przyjemnością i relaksem. Dziękuję za pomoc. Polecam każdemu zmieniać swoje myślenie o specjalnych talentach językowych właśnie tutaj. To ciężka i systematyczna praca przynosi niesamowite efekty w nauce języka a nie specjalne talenty otrzymane przez wybrańców. :)

Kurs jest bardzo fajnie pomyslany.Uczysz sie praktycznych elementow jezyka ktore umozliwiaja bardzo szybkie rozpoczecie samodzielnego mowienia.Osoby mowiace po francusku pytaja mnie podejrzliwie czy aby wczesniej sie nie uczylem tego jezyka bo widza bardzo szybki postep.Polecam goraco.

Co było moim największym wyzwaniem, zanim zapisałem(am) się na kurs... Nie uczyłam się wcześniej włoskiego, choć miałam na to wielką ochotę (zawsze lubiłam Włochy i włoski język). Ale ciągle brakowało mi motywacji aby rozpocząć. Nie chciałam jednak zapisywać się na stacjonarny kurs, gdyż te, w których wcześniej uczestniczyłam, ucząc się innego języka nigdy nie przynosiły efektów, jakich się spodziewałam. Zawsze brakowało praktycznego podejścia do gramatyki i kazano wkuwać dużo słówek...
Co skłoniło mnie do zapisania się na kurs... Chciałam spróbować zupełnie innej metody niż te, z którymi spotykałam się (i próbowałam) do tej pory.
Co podobało mi się najbardziej na kursie... Łatwość, z jaką nowe słówka i całe zwroty "wchodzą do głowy". Prostota objaśnień gramatycznych.
Jak oceniam efekty nauki... Są rewelacyjne. Mimo, że nie przerobiłam jeszcze wszystkich fiszek potrafię już porozumieć się z Włochami w podstawowych kwestiach.

Wiele osób pragnących nauczyć się języka obcego zmaga się z podobnymi problemami: nie wiedzą, od czego zacząć; nie są w stanie sensownie zaplanować nauki; szybko tracą motywację. Nie byłem wyjątkiem.
Zapisałem się na kurs, ponieważ chciałem wypróbować inną metodę poznawania języka. Chciałem wziąć udział w kursie, który stawia przede mną konkretne wymagania, ale jednocześnie nie nakazuje uczyć się w sztywno wyznaczonych godzinach.
Kurs to przede wszystkim praca z rewelacyjnie opracowanymi fiszkami; uczestnicy nie muszą się zastanawiać, jakie materiały powinni przerobić kolejnego dnia. To bardzo pomaga i oszczędza energię, którą można przeznaczyć na wykonywanie zadań w grupach czy dodatkową naukę.
Każdy, kto uczy się regularnie, poświęca na naukę co najmniej godzinę dziennie i bierze aktywny udział w grupowych zadaniach, z pewnością zobaczy efekty swojej pracy.

Z jakimi problemami w nauce języka zmagałeś(aś) się, zanim zapisałeś(aś) się na nasz kurs? Brak odpowiednich narzędzi. Ruchomy grafik w pracy uniemożliwiał mi uczenie sie w stałych porach.
Żeby zapisać się na kurs skłonił mnie fakt, że Pan Konrad mówi w 14 językach i doszłam do wniosku, że skoro zna tyle języków to wie jak się ich uczyć. Rzeczywiście ;-) nie rozczarowałam się.
Bardzo podobało mi się to, że kurs był intensywny, codziennie uczyliśmy się i korzystaliśmy z powtórek interwałowych, co było szczególnie pomocne, ponieważ dzięki tym powtórkom nie zapominaliśmy tego czego wcześniej się nauczyliśmy. Uczyliśmy się całych zdań i konstrukcji a nie tylko pojedynczych słówek.
Jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście po tych 3 miesiącach nauki widzę duży progres i jestem w stanie sama zbudować zdania po hiszpańsku. Juz zapisałam się na kolejną część kursu na wyższym pozniomie bo to naprawdę działa. Wymaga to od nas codziennej pracy i dyscypliny ale daje efekty. Gorąco polecam wszystkim chcącym się nauczyć języka w praktyczny sposób.

Problemy przed rozpoczęciem kursu: Rozumienie ze słuchu, czasem też sprawiała mi problem konstrukcja długich zdań i szyk w zdaniu.
Co skłoniło Cię do zapisania się na ten właśnie kurs? Długo uczyłam się sama, mimo wypracowanej systematyczności (może zbyt mało czasu poświęcałam 15-45 min. dziennie) nie zadowalały mnie efekty. Uczyłam się codziennie i miałam przekonanie, że ciągle jestem na poziomie dla początkujących. Sama układałam sobie plan powtórek i chyba nie był zbyt trafiony. Trafiłam na stronę „Sekrety poliglotów” – zainteresowałam się, kupiłam przewodnik „Przełam się i mów” – skorzystałam z wielu cennych rad i odkryłam, że część podanych w nim metod wypracowałam u siebie intuicyjnie (zajęło mi to jednak sporo czasu). I wiedziałam już, że trafiłam w najbardziej odpowiednie dla mnie miejsce, gdzie metoda nauczania będzie doskonale pasowała do moich potrzeb i stylu uczenia się. Nie miałam żadnych wątpliwości, co do podjęcia nauki na kursie.
Co podobało Ci się na kursie? Możliwość rozplanowania pracy w ciągu całego dnia. Wyraźny podział w aplikacji na nowy materiał i powtórki pozwalał na właściwe gospodarowanie czasem. Jeśli na powtórki wykorzystywałam każde najmniejsze odcinki czasowe pomiędzy innymi czynnościami, to na nowy materiał mogłam przeznaczyć więcej czasu. Lubię pracować sama, ale i konsultować się z innymi, jeśli mam problem czy wątpliwości. Możliwość zadawania pytań przy każdym zdaniu. Szczegółowe instrukcje, jak pracować z nowym materiałem – filmik z Konradem. W przypadku tłumaczeń z polskiego na angielski bardzo pomocny był dosłowny zapis zdania do tłumaczenia. Początkowo trochę się z tym gubiłam, ale później zadziałało świetnie. Ciekawe zadania do pracy w grupie i samodzielnie. Mimo, że kurs odbywał się zdalnie mam miłe odczucie przynależności do grupy i opieki dobrego fachowca.
Jak oceniasz efekty po zakończeniu kursu? Bardzo cieszyła mnie decyzja o rozpoczęciu kursu i wiem, że była właściwa. Nauka sprawiała mi radość i satysfakcję. To był pracowicie i miło spędzony czas. Ostatnio obejrzałam film z angielską ścieżką dźwiękową, bez napisów. Moje rozumienie bardzo się poprawiło. Piszę lepiej, łatwiej zapamiętuję zwroty. Nabrałam pewności, że mogę dobrze nauczyć się języka. Będę kontynuować naukę i pewnie nie skończy się na jednym języku, ale będą też kolejne.
- Nie wierzysz, że języka można nauczyć się tak szybko? Na początku 2017 roku zorganizowaliśmy weekendowe szkolenie stacjonarne z języka hiszpańskiego, w którym wzięły udział osoby albo nieznające go w ogóle, albo nieużywające go od lat. Oto efekty naszego szkolenia po zaledwie 10 godzinach nauki w jeden weekend. Ty podobne efekty osiągniesz już po dwóch-trzech cotygodniowych lekcjach, ucząc się ok. godzinę dziennie. Pomyśl, jak wiele będziesz potrafić po 12 tygodniach!
Ile kosztuje kurs?
- Kurs kosztuje 900 zł, ale do końca roku możesz go kupić w promocyjnej cenie.
- Za kurs możesz zapłacić w trzech ratach po x 247 zł, oszczędzając 162,00 zł od normalnej ceny.
- Możesz też zapłacić z góry za cały kurs 597 zł, oszczędzając w ten sposób aż 303,00 zł:
- Jeżeli chcesz najpierw wypróbować kurs, możesz wykupić dostęp na tydzień za jedyne 57 zł.
- Pamiętaj, żeby nie zwlekać z zapisami na ostatnią chwilę. Listę uczestników zamykamy w niedzielę na dwa dni przed startem kursu. Po minięciu terminu zapisów, nie będzie już możliwości dopisania się do listy uczestników na dany sezon.
Pytania i odpowiedzi:
Dzieci
- Czy szkolenie jest przeznaczone tylko dla osób dorosłych?
- Szkolenie przygotowane jest z myślą o dorosłych, ale bez problemu mogą w nim wziąć udział również nastolatki, które ukończyły 15 rok życia.
Kilka języków
- Czy mogę zapisać się na więcej niż jeden język?
- Ponieważ nauka na kursie jest dość intensywna, zalecamy zapisywanie się tylko na jeden język w danym sezonie. Możesz jednak zapisać się na kolejny język w następnym sezonie, w którym dodamy zresztą kolejne języki do naszej oferty.
Rezygnacja z kursu
- Czy mogę zrezygnować ze szkolenia w trakcie jego trwania?
- Ze szkolenia można zrezygnować bezkosztowo tylko do końca zapisów. Oczywiście uczniowie, którzy przejdą kurs, ale nie będą zadowoleni z rezultatów, mogą także skorzystać z Gwarancji sukcesu - w przypadku uczniów, którzy uczyli się zgodnie z zaleceniami i nie osiągnęli zadowalających postępów, zwracamy pełen koszt kursu. Oczywiście będziemy na bieżąco monitorować pracę uczniów i pomagać im, by osiągnęli oczekiwane rezultaty. Pamiętaj też, że jeśli wybierasz płatności miesięczne i z jakiegoś powodu musisz zrezygnować, nie będziesz musiał ponosić kosztów za pozostałe miesiące.
Wymagania techniczne
- Co jest potrzebne do wzięcia udziału w szkoleniu?
- Aby wziąć udział w naszym kursie potrzebny będzie telefon z przeglądarką oraz dostęp do Internetu. Jeżeli nie masz takiego telefonu, możesz również korzystać ze zwykłego komputera.
- Nie znam się zbyt dobrze na telefonie i komputerze. Czy ten kurs jest dla mnie?
- Jeżeli radzisz sobie z obsługiwaniem przeglądarki na telefonie lub komputerze, nie będzie z tym problemu. W czasie kursu będziemy co prawda pracować z dedykowaną aplikacją, ale jej obsługa jest bardzo prosta, więc poradzisz sobie z nią bez problemu. Pierwszy tydzień kursu jest poświęcony właśnie na przejście przez wszystkie tematy techniczne.
Intensywność
- Jak bardzo intensywny jest to kurs? Ile trzeba będzie się uczyć?
- Przez 12 tygodni trwania kursu na naukę będzie trzeba poświęcić ok. godzinę dziennie, ale można uczyć się o dowolnej porze dnia lub nocy i rozłożyć sobie ten czas praktycznie dowolnie w ciągu dnia. Masz jednak do wyboru trzy tempa nauki - powolne, normalne i intensywne, dzięki czemu łatwo będzie Ci dopasować je do swoich potrzeb i możliwości.
Dostęp do materiałów
- Czy będę mieć dostęp do materiałów także po zakończeniu kursu?
- Tak! Uczestnicy otrzymają od nas niezbędne materiały i będą mogli z nich korzystać także po zakończeniu kursu. Wszystkie materiały będą dostępne także na stronie internetowej, do której uczestnicy będą mieć zawsze dostęp po zalogowaniu.
Mówienie
- Jak na kursie będę uczyć się mówienia?
- Możesz obawiać się, że bez kontaktu z nauczycielem i regularnych lekcji, mówienie może być problemem. Ale na szczęście tak nie jest. Mamy sprawdzone metody, które pozwalają Ci zautomatyzować struktury i budować zdania, dzięki czemu nawet bez większej praktyki z drugim człowiekiem, będziesz w stanie po zakończeniu kursu prowadzić w nowym języku rozmowy na podstawowe tematy.
Lekcja próbna
- Czy mogę zobaczyć lekcję próbną?
- Kurs nie ma formy tradycyjnych lekcji. Jest to zbiór różnych elementów, które ciężko zaprezentować na zasadzie lekcji próbnej. Wierzymy jednak, że osoby, które zaufają naszej metodzie i zmobilizują się do nauki przez 90 dni, uzyskają naprawdę satysfakcjonujące rezultaty. Jeżeli chcesz przetestować kurs, masz dwie możliwości: 1) skorzystaj z okresu próbnego na tydzień za 57 zł; 2) skorzystaj z naszej gwarancji sukcesu - jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci zainwestowane pieniądze bez zadawania pytań.
Jak zapisać się na kurs?
- Na dole strony znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do sklepu. Wybierz rodzaj płatności: miesięczna lub za cały kurs ze zniżką.
- Możesz skorzystać z okresu próbnego na tydzień za 57 zł.
- Zapłać przez bramkę płatności (iMoje), gdzie możesz zapłacić także BLIKiem, kartą kredytową i szybkimi płatnościami internetowymi.
- Po opłaceniu zamówienia otrzymasz mailem potwierdzenie jego zrealizowania. Jest ono jednocześnie potwierdzeniem Twojej rezerwacji.
- Drogą mailową otrzymasz dalsze instrukcje o tym, jak będzie przebiegał kurs. Maile wysyłamy zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem samego kursu.
- W przypadku problemów prosimy o kontakt mailowy: info@sekretypoliglotow.pl
ZAPISZ MNIE NA KURS TURECKIEGO

- Mogę zapłacić: pierwszą ratę 247 zł za kurs lub zapłacić jednorazowo 597 zł i zaoszczędzę dzięki temu aż 33% ceny
-
-
-
-
WOLĘ
TRADYCYJNĄ NUDNĄ
SZKOŁĘ JĘZYKOWĄ
© SEKRETY POLIGLOTÓW 2019
Oficyna Wydawnicza RIVAIL Konrad Jerzak vel Dobosz
ul. Wałbrzyska 11/85, 02-739 Warszawa, NIP: 125-114-38-49, REGON: 142085845